Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Žilková jede: Že uprchlíci v Německu budou znásilňovat ženy? To jsem se naučila na fakultě

Žilková jede: Že uprchlíci v Německu budou znásilňovat ženy? To jsem se naučila na fakultě
Zdroj: profimedia.com
Herečka Veronika Žilková na sebe v poslední době upozornila podivnými výroky, když uvedla, že Němci museli čekat, že jim uprchlíci vystartují po provokativně oblečených ženách. Hodně překvapený z jejích slov byl i její manžel Martin Stropnický, který momentálně (i když je to hlavně herec) pracuje jako ministr obrany. Veronika Žilková své kontroverzní výroky ale dále rozvíjí. Co řekla dál?

Veronika Žilková a Martin Stropnický jsou takový zajímavý herecký páreček. On ještě navíc dělá tak trochu ministra obrany, ona zase poučuje veřejnost o sexuálním chování uprchlíků.

Hodně lidí je z těchto podivných výroků zmateno a neví, co si mají o Žilkové a její rodině vlastně myslet.

"Tohle museli Němci čekat. Evropská ženská móda je hodně provokativní. V táborech jsou měsíce zavření muži v produktivním věku nejen na práci, ale i na vše ostatní. Přicházejí ze zemí, kde ženy nechodí v obtažených džínách. Sexuální pud - příroda - pak může přebrat vládu nad představou mírumilovné integrace. I mnoho evropských žen časem bude možná svůj pud dobrovolně směřovat k novým samcům," uvedla Žilková v rozhovoru pro Parlamentní listy.

Po takovém výroku se logicky strhla mela Polovina lidí si ťukala na hlavu, druhá půlka na adresu Žilkové posílala komentáře plné nenávisti. To by ale nebyla Verča, aby dál nepokračovala ve svých úvahách. Souhlasila s rozhovorem pro magazín Týden a dál se patlala ve svých myšlenkových pochodech.

Dostala také dotaz, zda její výroky o sexuální agresi vychází z toho, co kdysi vystudovala. Veronika Žilková se chlubí tím, že se zabývala vzděláváním a výchovou dospělých.

"Už na fakultě nás učili, že veškerá výchova končí tam, kde nastupuje pud. Ano, za sexuální agresí je pud, a nikoli náboženství anebo cokoli jiného. Pud. A pokud to někdo čte tak, že věci zlehčuji, pak vás ujišťuji, že je to naopak. Na rozdíl od pudů se dá agrese potrestat a můžeme doufat, že ji lze napravit nebo utlumit. Proto existují nápravné ústavy. Kdybych nešla na DAMU, pravděpodobně bych dnes pracovala ve vězeňství," uvedla Žilková.

Nebudeme tady na webu eXtra.cz s jejími výroky polemizovat. Na Veroniku Žilkovou je podáno trestní oznámení a necháme na vás, ať si uděláte o jejím myšlení obrázek sami.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy