Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Žilková je ze Soukupa unešená: Jaromír je nejlepší táta, jeho děti jsou skvělé, my kazíme

Veronika Žilková promluvila o výchově Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové.
Zdroj: Martin Procházka/Renata Bušková/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 6 fotografií
Rozhovor

Agáta Hanychová nemá za sebou ještě ani první trimestr těhotenství a celé Česko už neřeší nic jiného než dítě Jaromíra Soukupa. A zatímco se mnohým točí hlava, jak rychlý spád má vztah aktuálně nejsledovanějšího páru Česka, Veronika Žilková je nadšená. A to především kvůli výchovným metodám šéfa televize Barrandov. To alespoň vyplývá z jejích slov pro eXtra.cz. 

Vztahem s Agátou Hanychovou mediální magnát Jaromír Soukup nezískal jenom srdce dcery Veroniky Žilkové, ale i dokonalé PR. A to nejen od své partnerky, díky které se z něj doslova přes noc stala hvězda českého Instagramu a z vysmívaného šéfa televize Barrandov se slabostí pro své vlastní jméno se stal správňák, po kterém touží tisíce žen.

A tím to nekončí. Soukupa určitě potěší i slova jeho skoro tchyně Veroniky Žilkové, které jsme se zeptali na její názor na těhotenství dcery. Herečka nejenže nám přiznala, že miminko bylo plánované, navíc se rozplývala nad rodičovskými schopnostmi šéfa televize Barrandov.

Slova Veroniky Žilkové

"Jsem absolutně okouzlená dětmi Jaromíra. Jsou neuvěřitelně vychované. V naší rodině se děti rozmazlují. Jestli se to podaří, tak toto dítě bude vychované," říká Žilková, která podle svých slov se synem Jaromíra Soukupa strávila narozeniny svého vnuka Kryšpína.

"Jsou to tak skromné děti, že se mi nechce ani věřit, že jsou z finančně zajištěné rodiny. Jaromír nerozmazluje. Ale určitě to není jenom jeho zásluha. Je to i zásluha jeho exmanželky, která se na výchově podílela a mnohdy se na ni zapomíná. Oběma skládám hlubokou poklonu," dodala herečka, která tak doufá, že i třetí dítě její dcery bude podobně vycepované.

"Doufám, že Jaromír toto dítě vychová po Soukupovsku, a ne po Žilkovsku. Můj otec byl přísný, proto já rozmazluju. Doufám, že Jaromír Žilkům nedovolí rozmazlit další dítě," smála se herečka, které jsme se zeptali, zda bude chtít, aby si Soukup její dceru vzal ještě před porodem. A její odpověď nás překvapila.

Svatbu by ale nedoporučovala

"Svatba není důležitá. Já už bych se ani jednou nevdávala, pokud bych se mohla rozhodnout znovu. Je lepší, když jsou si ti dva vzácní a nemají tu jistotu," dodala herečka, která se aktuálně rozvádí potřetí. Její dcera má za sebou dva vážné vztahy, ze kterých má dvě děti a jeden rozvod, který neprobíhal zrovna hladce. Podle informací eXtra.cz ale Hanychová se Soukupem svatbu plánují. A existují dvě varianty. Podle jedné by měla proběhnout do měsíce, další zdroje tvrdí, že by se měla uskutečnit ještě v průběhu těhotenství, ale příliš se nebude spěchat.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy