Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Žilková a Stropnický: Zjistil, že vypadá líp vedle mladé slečny, říká zhrzená Veronika

Po osmnácti letech se budou Stropnický s Žilkovou rozvádět.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Detaily rozvodu

V pondělí ráno proběhla českým showbyznysem velmi překvapivá zpráva. Herečka Veronika Žilková (60) a velvyslanec v Izraeli Martin Stropnický (65) se budou rozvádět. Žilková poskytla webu Blesk rozhovor, v němž prozradila detaily jejich náhlého odloučení a uvedla i to, že jí manžel poslal žádost o rozvod e-mailem. 

Osmnáct let strávili bok po boku, jenže tomu je nyní konec. Herečka Veronika Žilková a velvyslanec v Izraeli Martin Stropnický se rozvádějí, jak informoval deník Blesk.

Přišlo to jako rána z čistého nebe, protože ještě před dvěma týdny společně i s dcerou Kordulou strávili dovolenou v Dubaji. Jenže krátce po návratu přišel Žilkové velmi nečekaný e-mail od jejího manžela. „V něm stálo, že už mě nemiluje a že se mi omlouvá,“ prozradila v exkluzivním rozhovoru pro již zmíněný web.

Je v tom někdo další?

„Byl to pro mě šok. Po krásných společných Vánocích a dovolené, ze které jsem se s dcerou před týdnem vrátila, to byla zcela nečekaná zpráva,“ prozradila nyní Žilková. „Dostala jsem mail, že mě už nemiluje, jeho případný nový vztah je jen toho důsledek,“ nechala se slyšet.

Na povrch tak vyvstala otázka, zda si v Izraeli našel Stropnický někoho nového. Žilková o tom však nic neví. „Asi zjistil, že v pětašedesáti letech vypadá lépe vedle mladé slečny než vedle šedesátileté manželky. Jiné vysvětlení nemám. Těžce se smiřoval s přibývajícími léty. Tak si asi našel někoho, pro koho je zase mladý princ. S dobrým platem a postavením,“ myslí si Žilková.

Žilková cítí zradu

Jak Žilková dál prozradila, cítí od svého manžela zradu. „Vzhlížela jsem k němu jako k představiteli čestnosti a charakteru. Měla jsem slepé oči lásky,“ doplnila. „Zřejmě jsme každý toho druhého milovali jinak. A pokud srdce toho druhého začne bít pro mladší sousedku či podřízenou, nezabráním tomu, ani kdybych žila metr od něj,“ nechala se slyšet herečka.

Pro Žilkovou to byl zřejmě opravdu šok. Ještě v roce 2018 se vzdala herectví, aby se svým manželem odcestovala do Izraele, kde Stropnický získal post velvyslance. Po nástupu pandemie koronaviru se kvůli své nemocné mamince vrátila zpět do Česka a s mužem se pak téměř dva roky neviděli. Žilková přiznává, že má strach, existenční i emocionální. „Kvůli odjezdu do Izraele jsem ukončila podle zákona pracovní činnost. Po návratu byl covid a zavřená divadla. Od ledna jsem důchodkyně. A s Martinem máme rozdělené vlastnictví manželů,“ doplnila pro Blesk Žilková a uvedla, že ji celá situace velmi mrzí.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy