Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Žili s Lucií odděleně už rok: Krizi nezvládli, Plekanec bouchl do stolu a podal žádost o rozvod

Co stojí za jejich rozchodem?
+ Dalších 13 fotografií
Téměř nikdo nemohl uvěřit tomu, že Tomáš Plekanec (35) a Lucie Vondráčková (38) jdou od sebe. Zpočátku to byla velká láska. Randili spolu rok, a pak se vzali. Zpěvačka byla nádherná nevěsta a zářila štěstím. Poté se jim narodili dva krásní kluci a vše nasvědčovalo naprosté idylce. Zlé jazyky sice tvrdily, že pár prochází vleklou krizí, ale tyhle spekulace oba dva pokaždé vyvrátili. Tentokrát už toho bylo nejspíš mnoho, a tak šli s pravdou ven.

Hokejista Tomáš Plekanec byl ten, který rozchod oznámil na sociálních sítích a nejenom fanoušci byli doslova v šoku. Nikdo nechápal, jak je možné, že tento nádherný pár jde od sebe. Lucie a Tomáš opravdu působili jako jeden z nejidyličtěj­ších párů.

Nejdříve se objevily spekulace, že za to může někdo třetí. Někteří jsou přesvědčeni o tom, že objektem hokejistova zájmu se stala pohledná tenistka Lucie Šafářová, se kterou měli být před měsícem na tajné dovolené.

Plekanec Lucii (38) sledoval na Instagramu, ale jakmile někdo vytáhl, že jsou více než přátelé, sledování si zrušil. Přátelství přitom mělo být to, co je pojilo, alespoň to hokejista tvrdil. Portál Blesk.cz přišel s informací, že pár je od sebe už rok.

„Věc se má tak, že po dlouhotrvající krizi podal během pobytu v Česku žádost o rozvod. Proto se k tomu prohlášení v pondělí rozhodl. Už přes rok žili v Kanadě odděleně, Plekanec je pouze navštěvoval."

Dvojici se zkrátka nepodařilo zvládnou dlouhotrvající krizi, a tak museli od sebe. Zpěvačka se snaží být statečná co nejvíce to jde. „Potřebuji, aby se pro ně měnilo co nejmíň, takže teď se to všechno točí kolem nich. Je pro mě důležitý, aby se taky smáli co nejvíce. Kluci jsou zapsaní v Kanadě do škol, takže doufám, že se dostaneme tam. Ale některé práce nejdou ani odložit ani přesunout, takže to musím dodělat,“ promluvila Vondráčková pro web TN.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články