Pokud uvažujete, že si necháte dát piercing mezi nohy, tak byste měli vědět pár věcí. Je to návykové. U jednoho kroužku zřejmě neskončíte.

Bude vás to omezovat při sexu. Nemyslete si, že souložení s kroužkem v penisu je to samé jako souložení bez kroužku. Je to velký rozdíl.

Piercing na intimních místech vás bude omezovat při močení i při koupání. Kov mezi nohy nepatří. A když už tam je, tak může dělat pořádnou neplechu.

Dnes se podíváme na šílence, kteří u jednoho kroužku fakt neskončili. Podíváme se nejprve na chlapíky, ale rozhodně si nemyslete, že ženy nejsou ujeté. Jsou hodně ujeté, ale jejich fotky si necháme třeba na příště.

Jednoduchý piercing do penisu se nazývá Albert. Je veden ústím močové trubice a ven vystupuje na spodní straně penisu přibližně ve výšce uzdičky. Podle legendy byl tento druh piercingu pojmenován po manželovi britské královny Viktorie Albertovi. Tento ctihodný pán rád nosil upnuté gatě, v nichž často měl erekci. Což na královských banketech nevypadalo moc dobře. Aby mu v kalhotách nevznikla podivná koule, nechal si penis propíchnout kroužkem a penis si pak zavěsil na háček, který byl umístěn na nohavici kalhot.

Když kroužek do penisu nasuneme vertikálně, dostaneme tzv. Apadravyu. Když si žalud necháme prošpikovat horizontálně, máme Ampallangu. A když si penis necháme prorazit vertikálně i horizontálně, máme tu tzv. Magic Cross.

A pokud vás to začne bavit jako kluky z naší fotogalerie, tak bude přibývat kroužků, ale bude ubývat místa.

Někteří borci si na penisu udělali zip. Další fajnšmekři si nechali prorazit šourek a odstranit varlata. Samostatnou kapitolu tvoří řízené deformace a tělesné modifikace, kdy je penis naříznut, rozříznut a přeříznut.

INTIMNÍ ŠPERKY NOSÍ I HOLKY. PODÍVEJTE SE ZDE.

Vtipné je, že když se podíváte na chlapíka na ulici, tak nikdy nevíte, co má v gatích. Napadlo vás, že třeba právě váš soused skrývá v trenýrkách opravdového šneka? Fotky jsme samozřejmě museli rastrovat, ale i tak si myslíme, že pokud vás tohle téma zaujalo, tak si další snímky už najdete na netu sami.