Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Žijete se skutečným mužem, nebo pubertálním pablbem? Poznáte to podle těchto 4 znaků!

Zdroj: archiv
Máte po svém boku skutečného muže, nebo žijete vedle pubertálního pablba bez špetky zodpovědnosti? Pokud neznáte odpověď okamžitě, pomůžou vám k tomu tyto 4 znaky. Jestli se dozvíte, že žijete s děckem, dejte od toho radši ruce pryč.

Každá z nás chce mít po svém boku opravdového chlapa, který za něco stojí, který se o nás postará a který nás nenechá nikdy samotnou a smutnou Bohužel takových skutečných mužů je jen hrstka, většinou se setkáváme s trapnými puberťáky, kteří místo ženy hledají spíš matku, která se o ně bude starat. Je tohle i váš případ? Podle těchto 4 znaků to poznáte.

1. Jeho stylem je nic neřešit

Zásadně nic neřeší, a důvod? Puberťák a nedozrálý chlap ani neumí něco řešit, tak proč by se měl namáhat a hledat cesty, když si může lehnout na gauč a být v pohodě. To, že vy šílíte a máte práce nad hlavu, je věc druhá.

2. Nikdo ho nesmí kritizovat

Nedozrálí muži zásadně nesnášejí kritiku, a to jakoukoli. Je jedno, jestli je oprávněná nebo nikoli, prostě kritizovat se pana Dokonalého nesmí S takovým chlapem se vám bude ovšem dost těžko žít, nemyslíte?

3. Nikdy se neplete

Pravdu má vždy on. Všude byl, všechno zná a vy nemáte nárok nějak zpochybňovat jeho názor. A to dokonce ani za cenu, že by se mýlil, protože on se prostě neplete

4. Nikdy se jeho mamince nevyrovnáte

Maminka je pro něj posvátnou bytostí, které se nikdy nevyrovnáte, a tak nemá cenu to ani zkoušet. Ona nejlépe vaří, nejlépe se ve všem vyzná a také nejlépe poradí Proto se do boje s maminkou radši ani nepouštějte.

Související články

Další články