Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Žijete online? Povolejte si na pomoc skutečného odborníka!

Žijete online? Povolejte si na pomoc skutečného odborníka!
Zdroj: Huawei
novinka

Většina z nás žije online, sdílíme na sítích svůj život, zážitky, úspěchy a plány. Jenže abychom mohli sami sebe opravdu dobře prezentovat, musíme si dát záležet. A to není jen tak.


Nejprve je třeba pořídit dobrou fotografii nebo video, potom se záběry musíme pracovat, vylepšit kompozici, použít filtry, zdokonalit jas, video dobře sestříhat… Ale je tady i druhá možnost... Nechat za sebe pracovat odborníka! Tím je fotoaparát Ultra Vision v telefonu HUAWEI nova 9.

Portréty i úchvatné makrosnímky

Je totiž na své zadní straně vybaven systémem Ultra Vision Camera a pyšní se dokonce čtyřnásobným fotoaparátem s umělou inteligencí. Zahrnuje 50Mpx hlavní fotoaparát RYYB se snímačem 1/1,56 palce - dosud největší na smartphonu řady HUAWEI nova, dále 8Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát, hloubkovou kameru a nakonec 4cm makro fotoaparát.

Žijete online? Povolejte si na pomoc skutečného odborníka!


A tak vám nic nebrání pořizovat atraktivní snímky nočního panoramatu města, portrétů s krémovým bokehem i úchvatné makrosnímky. Díky jedinečnému poli barevných filtrů RYYB dokáže snímač zachytit o 40 % více světelného příjmu než jiné fotoaparáty smartphonů. Světlo navíc umožňuje fotoaparátu nova 9 vytvářet jasnější snímky při fotografování za slabého osvětlení.

A zapomenout nesmíme na další vychytávku - revoluční technologii XD Fusion Engine, kterou Huawei používá ve svých vlajkových lodích. Díky tomu si každá fotografie a video pořízené fotoaparátem HUAWEI nova 9 zachovávají dokonalé detaily.

Pořiďte si dokonalé selfie

Ideální je novinka od Huawei i pro milovníky selfie. Pokud chcete sami sebe sdílet na sociálních sítích nebo si pořídit dokonalé fotky na památku, nadchnou vás zkrášlující efekty. Odstíny a textury pleti jsou na snímcích autentičtější a přirozenější. Algoritmy Huawei Super Night Selfie navíc využívají umělou inteligenci ke zvýšení jasu tmavých míst a snížení digitálního šumu na fotografiích. Selfíčka tak budou připravena k publikování na internetu okamžitě, jak stisknete spoušť.

Žijete online? Povolejte si na pomoc skutečného odborníka!


Znáte ty chvíle, kdy se rychle snažíte najít nějakou fotku nebo video a ne a ne se to podařit? I s tímhle vám novinka HUAWEI nova 9 pomůže. Podporuje totiž sémantické vyhledávání. Stačí zadat klíčová slova, kterými popíšete obsah a telefon sám vygeneruje seznam obsahu, který zadanému popisu odpovídá.

Natáčejte videa jako profíci

TikTok nebo Instagram Reel už dávno nejsou doménou jen mladých. A HUAWEI nova 9 může všem bez ohledu na věk pomoci prorazit! Funkce One-Click Video Creation pomáhá s úpravou videa a je zabudovaná přímo do galerie. Stačí najít konkrétní video, vybrat filtry, hudbu na pozadí a další prvky a dokonalé video je na světě.

Žijete online? Povolejte si na pomoc skutečného odborníka!


One-Click Video Creation pro změnu umožňuje sdílet oblíbená videa s ostatními a aplikace Petal Clip poskytuje šablony pro úpravu příběhů, různá témata videí a hudbu z formuláře HUAWEI Music.

Videí se týká i další bonus, který nový telefon nabízí. Jde o funkci kontinuálního záznamu zepředu/zezadu, kdy lze zachytit to, co se děje před a za objektivem. Funkce Dual-View Video dokonce dokáže zobrazit obě perspektivy najednou.Vyzkoušet můžete také podporu pro zpomalené a časosběrné natáčení videa.

Související články

Další články