Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

ŽIJE SI V LUXUSU: Tady se bude popálená Týnuš dávat dohromady, až se vrátí z Turecka

Podívejte se na velkou galerii, jak bydlí Týnuš Třešničková!
Zdroj: Instagram, repro YouTube.com
+ Dalších 55 fotografií
Prochází si peklem! Slavná česká youtuberka Týnuš Třešničková (22) skončila v nemocnici s popáleninami na 35 procentech těla. K nešťastné události došlo minulý týden v tureckém Istanbulu, kde s přítelem Viktorem Hajíčkem navštívili ohnivou show ve vyhlášené restauraci. Ten je rovněž v péči lékařů. Až se bude moct Třešničková vrátit do Česka, bude se zotavovat ve svém luxusním pražském bytě. Máme fotky!

Dovolená hrůzy, na kterou popálená Týnuš Třešničková jen tak nezapomene! Plasticky vylepšená youtuberka si jela do Istanbulu užívat s přítelem Viktorem Hajíčkem, nakonec skončila s popáleninami na 35 procentech těla v péči lékařů. Bolestivé zranění se stalo v restauraci Nusr-Et, jejímž majitelem je slavný kuchař Salt Bae.

Rovněž Hajíček leží v nemocnici, utrpěl popáleniny na 15 procentech těla. Podle našich informací je zatím nejisté, kdy se vrátí domů. „Převoz do Česka se bude konzultovat s lékaři. Rozhodnou si o tom z části také oba zranění Češi,“ řekla eXtra.cz mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová. Léčba by měla trvat v řádu týdnů, může se ale protáhnout i na několik měsíců.

Je nanejvýš pravděpodobné, že i v Praze si Třešničkovou i Hajíčka převezmou do péče lékaři. Jakmile to jejich stav umožní, určitě se ale budou dál zotavovat v luxusním bytě v pražských Holešovicích. Kromě toho, že má krásný výhled na Vltavu se tam Týnuš nepochybně bude cítit lépe než v nemocničním prostředí.

Strašlivou nehodou v restauraci se nyní zabývají turečtí kriminalisté. A právníci jsou přesvědčeni, že šance Třešničkové a Hajíčka na odškodnění jsou vysoké.

Mohlo by vás zajímat

Další články