Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Žije pro svůj sen! Mlátička Karlos Vémola chce zpět do UFC, prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz!

Špičkový bojovník MMA Karlos Vemola (32), první Čech v nejprestižnější světové organizaci UFC, zítra předvede své schopnosti v oktagonu během galavečera XFN6. Jeho protivníkem bude talentovaný Petr Píno Ondruš (38). Oba pánové dlouhodobě předvádějí na českém Facebooku válku slov. A zítra se ukáže, kdo z nich je v kleci lepší.

XFN do Prahy tentokrát míří s nejočekávanějším zápasem za posledních 10 let. V kleci se totiž potkají Petr Ondruš s Karlosem Vémolou. Zápas se bude konat zítra - 7. prosince. Chlapi se poperou o pás pro šampiona těžké váhy.

Vémola před zítřejším zápasem dorazil na stream eXtra.cz, kde promluvil o svém cíli. "Chci zpět do UFC a zápas s Ondrušem bude pro mě posledním, kdy budu zápasit s Čechem. Chci se posunout, vrátit se do té nejlepší organizace, a proto vyhraju," řekl rodák z Olomouce, který má v Česku mezi zápasníky velký respekt.

Obávaný Terminátor, jak se Vémolovi přezdívá, před třemi měsíci prodělal operaci krčního obratle. Dal se zázračně do formy a divákům chce předvést skvělou show. "Bude to Vémolice," slibuje s tím, že svého soupeře chce porazit v prvním kole technickým knockoutem.

Co všechno o sobě Vémola prozradil, jaká je jeho aktuální forma a proč se chce vrátit do UFC? To vše se dozvíte v exkluzivním rozhovoru.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy