Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Žije na Miami, ale SLOVANSKOU KRÁSU nezapře: Belohorcová na pláži ukazuje naditý hrudník i sexy zadeček!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 44 fotografií
americký sen
Dokud Zuzana Belohorcová (43) nepromluví, neřekli byste, že tato krásná blondýnka pochází ze slovenské Žiliny. Už několik let žije se svojí rodinou v Miami a s tamním životním stylem se sžila na sto procent. Zuzana ale nezapře slovanskou krásu a dává ji často na odiv na svém Instagramu.

Zuzana (43) už několik let žije s manželem Vlastou Hájkem na Floridě. Vychovávají tam dceru Salmu (9) a synka Nevia (5). Bývalá moderátorka Peříčka si žije za oceánem americký sen.

Nádherný byt s terasou s výhledem na moře, luxusní párty, drahá auta... Toho všeho si Zuza užívá plnými doušky a svůj profil na Instagramu pravidelně zásobuje fotkami plnými sluníčka, dobré nálady a také svého sexy těla.

Na to, že je Zuza dvojnásobnou maminkou, má výstavní postavu. Pravidelně cvičí a dbá na stravu, což není na Floridě až tak těžké. Zdravý životní styl tam zkrátka frčí a Zuzana nemůže být pozadu.

Tři roky po čtyřicítce je krásná a podle fotografií v galerii usuďte sami, že v Americe rozhodně nedělá ostudu. Naopak tam hrdě reprezentuje slovanskou krásu, kterou jí můžou tamní ženy závidět.

Související články

Další články