Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Žije ještě dcera Whitney Houston, nebo už ji odpojili od přístrojů?

Žije ještě dcera Whitney Houston, nebo už ji odpojili od přístrojů?
Zdroj: koláž archiv
Jedenadvacetiletá Bobbi byla nalezena v 31. 1. v koupelně bez známek života. Bezvládně ležela ve vaně plné vody, obličejem dolů a byla v bezvědomí. Její manžel a zároveň i nevlastní bratr Nick Gordon okamžitě zavolal záchranku. Lékařům se ji podařilo oživit, ale už od začátku naznačovali, že se jedná o předem prohraný boj a musel by se stát zázrak, aby se mladá dívka probudila. Ten se nestal. A tak po více než měsíci v kómatu rodina rozhodla o přesunu.

Šokující zprávě o dceři Whitney Houston (†48), Bobbi Kristině Brown, nechtěl nejprve nikdo věřit, nakonec se ale potvrdilo, že tragédie se opravdu stala.

„Není náhoda, že Bobbi Kristina byla nalezena za podobných okolností jako její matka. Její potíže byly mnohem hlubší, než se mohlo lidem na pohled zdát,“ řekl o Bobbi Kristině nejmenovaný zdroj pro TMZ.com, čímž jasně naznačil, že se dcera s odchodem své matky nikdy pořádně nevyrovnala.

Její stav je bohužel neměnný a v nemocnici pro ni lékaři už nemohou nic dělat.

Bobbi Kristina byla převezena do rehabilitačního centra. Na svém webu o tom informuje televize NBC News a odvolává se na nejmenovaný zdroj.

Kolem výročí úmrtí její matky 11. 2. se spekulovalo, že rodina nechá Bobbi Kristinu odpojit tak, jak lékaři doporučovali. K tomu ale nakonec nedošlo.

Otec Kristiny, zpěvák Bobby Brown stále věří, že se jeho dcera probudí. Je však jisté, že v případě, že by k tomu došlo, nejednalo by se téměř jistě o Bobbi Kristinu takovou, jakou si ji svět pamatuje.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy