Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Žije? A co znamená ta krev ve sklepě? Tohle je 5 děsivých variant, co se s dívkou stalo!

Co se tak dívce mohlo stát?
+ Dalších 9 fotografií
Už devátým dnem probíhá neúnavně pátrání po dvanáctileté dívce z Ústí nad Labem. Míša zmizela za dosud nevyjasněných okolností z bytu své matky a od té doby je nezvěstná. Celý případ provází řada nesrovnalostí a podivností. Policie začíná být zoufalá. Objevily se informace, že ve sklepě rodinného domu se našla krev. Nikdo to ale nepotvrdil.

Už je to více než týden, kdy se pohřešuje malá Michaela. Kolem celého zmizení je řada otázek a nejasností, na které policisté přicházejí poměrně pozdě. V první řadě není vůbec jasné, kdy vlastně Míša zmizela.

První informace hovořily o tom, že měla zmizet ve středu 11. ledna, když odcházela ze svého domu do školy. Jenomže po několika dnech přichází policie s informací, že je velmi pravděpodobné, že Míša měla nedostupný mobil už den předem. Je tedy možné, že mohla zmizet už o den dříve.

Rodina, ze které Míša pochází, není zrovna také ukázková. Expřítel matky Míši má záznam v trestním rejstříku, a to údajně kvůli obtěžování dítěte. Matka zase pohoršuje veřejnost svým chováním. Na sociálních sítích vystupuje jako Eva Braunová a má neonacistické sklony.

Rodina od začátku zmizení Míši nekomunikuje s médii. Až v poslední době, kdy je situace opravdu kritická a policisté ustrnuli na mrtvém bodě, se ozvala sestřenice a babička matky, které apelovaly na veřejnost s tím, ať raději zaměří svou pozornost na nalezení malé Michaely než na to, co dělá nebo nedělá matka dívky.

1. Michaela může být už dávno za hranicemi České republiky. Policie začíná pátrat po celém schengenském prostoru.

2. Nebylo by to bohužel poprvé v České republice, kdy by se nějaký pedofil dopustil hrůzných činů na dítěti. Vzpomeňme nešťastný příběh Aničky Janatkové, jejíž tělo našli mrtvé a zakopané v lesíku.

3. Mohlo se také stát, že v zmizení dívky nemá prsty žádný neznámý pachatel, nýbrž nejbližší členové její rodiny, která je už tak dost podivná.

4. Je taky velmi pravděpodobné, že Míšu unesl neznámý pachatel, který ji nyní někde ukrývá. Stále je tak šance, že je dívka naživu.

5. Stejně tak je pravděpodobná varianta, že odešla z domu dobrovolně a mohlo se jí během útěku něco stát.

Je také možné, že s únosem dívky má co dělat její rodina, zejména podivní expřítelové matky. Také je velmi pravděpodobné, že člověk, který stojí za zmizením Michaely, ji někde ukrývá.

Policie pátrá již devátým dnem, ale začíná být čím dál tím více bezradnější, protože hledání zatím bohužel ustrnulo na mrtvém bodě.

Mohlo by vás zajímat

Další články