Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Zhubla poporodní kila a oslavila to nahými fotkami! Blac Chyně rozchod očividně prospívá!

Zdroj: instagram
+ Dalších 10 fotografií
Pokud se ve vztahu Rob Kardashian/Blac Chyna už vůbec neorientujete, ani se vám nedivíme. Tihle dva se totiž tak často rozchází a zase schází, že už možná vytvořili nový šoubyznysový rekord! Nicméně teď je to prý podle všeho definitivní a soudě podle nových fotek, které Chyna naservírovala svým fanouškům, je to ku prospěchu všem.

Macatému duu Robovi a Chyně to nikdy moc neklapalo. Věčně uječená a hysterická Chyna se opravdu moc nehodí k apatickému Robovi, který je úplně k ničemu. Prý je spojovala láska, jenomže jak je vidět, jenom láska hory nepřenáší.

Rob je budižkničemu, který už roky trpí depresemi ze své nakynuté postavy, nicméně je až příliš v depresi na to, aby svůj zadek zvedl z gauče. A tak se temperamentní Chyně ani nedivíme, že se občas neudrží a jednu mu vrazí Několikrát si stěžovala, že je na výchovu dcery úplně sama. Že tenhle vztah nikam nepovede, by bylo jasné i hluchoněmému slepci.

Rozchod Chyně očividně prospívá, ta se totiž pochlubila, že od porodu dcery Dream zhubla už dvacet kilo! A jako důkaz místo slibů se pěkně odhalila na svém Instagramu. Jestli to má být porozchodová provokace, tak rozhodně zabere! Tyhle křivky by se jednoduše měly ukazovat, o tom žádná. Rob se tak může tlouct do hlavy za to, co mohl mít, kdyby jednoduše nebyl Rob

Související články

Další články