Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Zhubla jste a trápí vás strie? Hlavu vzhůru, otestovali jsme za vás mikrojehličkovou radiofrekvenci na redukci strií!

Jdete do toho?
+ Další fotografie
Spousta žen se rozhodla po Novém roce shodit kila a dostat se do léta do formy. I když se dostanete na vysněnou váhu, jedna věc se jídelníčkem a cvičením odstranit nedá, a to jsou strie! Trápí skoro každou ženu, ale my pro vás máme řešení!

Loni jsme odstartovali články o proměně naší redaktorky, která se snaží jako i mnoho dalších žen zhubnout a dostat se na vysněnou váhu, kterou si dala jako cíl. Co ale když jdou kila dolů, ale vaše tělo nevypadá tak, jak jste si představovala?

I naši redaktorku potrápily strie, hlavně v oblasti zadku a horní části stehen, proto se rozhodla podstoupit zákrok, který vás nevzhledné popraskané kůže zbaví, a tím je mikrojehličková radiofrekvence na redukci strií.

Mikrojehličková radiofrekvence na redukci strií dokáže rychle a účinně stáhnout a zmenšit strie a nastartovat přirozenou obnovu a tvorbu kolagenu, díky kterému je pokožka hladká, a vypnutá. Výhodou ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí je možnost jejího provádění po celý rok. Benefitem je viditelné omlazení pleti a výrazná redukce strií.

Mikrojehličkovou radiofrekvenci lze po poradě s odborníkem Petra Clinic vhodně kombinovat s plazmaliftingem obohaceným trombocyty, kryolipolýzou a injekční lipolýzou. Po zákroku ale není po všem. Je nutné po zákroku hydratovat kůži a tak napomoct pokožce v ošetřené oblasti.

Tento zákrok se ale také hodí na jizvy po akné či jiné nedostatky, které vás trápí. I když je zákrok malinko bolestivý, není to nic k nevydržení. Pokud máte stejný problém jako naše redaktorka, tuhle proceduru rozhodně doporučujeme všemi deseti!

Mohlo by vás zajímat

Další články