Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zhubla 22 kilo a získala zástěru: Pavlína z MasterChefa prošla obrovskou proměnou

Zdroj: Archiv Pavlíny Lubojatzky
+ Další 3 fotografie
úspěch
Další kolo castingů MasterChefa je za námi. Každý z účastníků se chtěl dostat do vysněné finálové TOP 16. Sympatická Pavlína je tomu teď o krok blíž. Porotu přesvědčila dortíkem s ovocným přelivem a mimo úspěch v kuchyni prozradila i velké vítězství, kterého dosáhla v osobním životě.

Malá, ale šikovná. Tak by se dala charakterizovat soutěžící Pavlína Lubojatzsky, která neskrývala kuchařské nadšení. Pro výhru prý obětuje úplně všechno. Takové odhodlání se vidí málokdy.

Výhra v boji s nadváhou

Obrovskou vůli ale musela prokázat i u svého boje s nadváhou. „Jsem s manželem rok vdaná, předtím jsme spolu chodili 10 let a vařili jsme si navzájem různé mňaminky. Během té doby jsme oba nabrali 20 kilo,“ přiznala Pavlína, která je dnes drobná jako panenka.

Impuls pro hubnutí přišel podle ní v den, kdy si zkoušela svatební šaty. „Když jsem se viděla v šatech, řekla jsem, si, že takhle nechci vypadat ve svůj velký den.“ Pavlína s manželem tak během krátké doby shodili více jak dvacet kilogramů. Zdravý životní styl byl vidět i na Pavlínině receptu, kam nedala příliš cukru. „Doufám, že není porota moc na sladký,“ vyjádřila při pečení Pavlína svoje obavy.

Odlehčený dortík nakonec porotu přesvědčil a Pavlína si tak vysloužila postup. Jak se bude Pavlíně dařit v dalších kolech? Počkejte si na další díly úspěšné kulinářské show MasterChef Česko.

Související články

Další články