Už od dětství zápasil s nadváhou a nedařilo se mu zhubnout. A přitom to tak moc chtěl. Po několika letech si ale řekl dost! Už s tím musel něco dělat. Ručička váhy ukazovala nemilosrdných 160 kilo.

David chtěl v boji s kily pomoci i ostatním, a tak se rozhodl svou proměnu zdokumentovat na YouTube.

Jeho video začíná ještě v době, kdy byl opravdu obézní. Na začátku říká, abychom si ho dobře prohlédli ze všech stran, protože za několik málo okamžiků ho nepoznáme. Měl pravdu! Během sekundy se záběr stočí na docela jiného muže. Přesto je to ten stejný. Davidovi se po velkém úsilí konečně podařilo zhubnout, a to úctyhodných 60 kilogramů.

Jak to ale vlastně dokázal a co ho nejvíc pohánělo dopředu?

K hubnutí použil úplně jednoduché a známé triky. Vsadil na pohyb a zdravou stravu. Během celé cesty k vysněné postavě mu pomáhala pevná vůle. Nyní chce pomoci i ostatním a prostřednictvím videa odpovědět na všechny možné otázky. Jeho největší motivací byly také slečny. Těm děkuje, že existují. Jinak by to nejspíš nedotáhl do úspěšného konce.

Krizové situace, kdy měl chuť na něco nezdravého, zaháněl ovocem a zeleninou. Alkohol skoro nepil. Jen výjimečně si dal víno. Hubnutí mu sice trvalo šest let, ale co na tom, když to teď dokázal. Měl bohužel spoustu chvil, kdy povolil a vrátil se ke svým původním zvyklostem. Naštěstí byla touha po změně silnější. Dnes je z něj opravdový fešák a šikovný mladý muž. Teď už by rád jen nabral svalovou hmotu.

Mimo jiné je to celkem slušný řečník a vtipálek. Jeho video se vám bude líbit!