Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Zhrzený Martin ze Survivoru: Johana mi zničila život! Mohl jsem se mít jako král, vzteká se

+ Dalších 10 fotografií

Martin Konečný snáší porážku v Survivoru velmi hořce. A vinu za ni dává pouze jedné osobě. Podle něj ho do zad bodla Johana Fabišíková, se kterou sice byl v jedné alianci, ona se ale nakonec rozhodla dát svůj hlas Tomáši Weimannovi, což Konečný vnímá jako neodpustitelnou zradu. Ve studiu Extra Hosta ji dokonce obvinil z toho, že mu zničila život. 

Nebýt Johany Fabišíkové, Martin Konečný by se do finále Survivoru vůbec nedostal. Byla to totiž právě ona, která ho zachránila svou skrytou imunitou. Když měl následně problémy s hemeroidy a sotva se dokázal postavit na nohy, sloužila mu sympatická blondýnka od rána do večera, aby se on nemusel přemáhat. Všechny tyto skutky jsou ale zapomenuté. Konečný vidí jen jedno. A to zradu, ke které podle něj došlo během závěrečné kmenové rady, kdy právě hlas Johany Fabišíkové rozhodl o tom, že nejen titul Survivor 2023, ale také dvou a půl milionovou výhru, získal Tomáš Weimann.

Martin Konečný: Johana mě obrala o výhru

„Johana mi zkazila budoucí život. Úplně mě zničila. Mohl jsem žít úplně jinak. Johana mi zkazila život. Ta výhra tam ležela na stole. Není šance, že bych jí odpustil. Ona mě obrala o sto litrů (pozn. red.: myšleno sto tisíc eur). Musela by přijít a dát mi sto tisíc eur. Mohl jsem žít jinak. A ne se nervovat, kde si seženu práci,“ rozčílil se ve studiu Extra Hosta Konečný, který nezapomněl připomenout, že na Slovensku se zabíjí za mnohem nižší sumy.

„Na Slovensku za sto tisíc euro… Tam i Kuciáka usmrtili za padesát tisíc. To jsou takové peníze,“ překvapil Konečný, který se netají tím, že právě peníze byly hlavní motivací, proč se do Survivoru přihlásil.

„Za sto tisíc euro můžeš na Slovensku začít nový život. Koupil bych si za šedesát tisíc nový byt, stal bych se tam králem. Měl bych nové auto, jel bych na dovolenou, měl bych nové holky,“ popsal Martin, který si na výhru tak moc věřil, že sumu stihl utratit ještě před cílovou čárou. A právě svou prohru dává za vinu Johaně.

Nenechal si nic vysvětlit

„Mohl jsem být někde jinde a zůstal jsem tam, kde jsem. Dělníkem. Chudou slovenskou třídou. Je to absolutní zrada,“ dodal Konečný s tím, že nechápe, jak mohla Fabišíková hodit svůj hlas právě Tomášovi, který ji na ostrově nejednou dokázal rozplakat.

O omluvy a vysvětlování prý ale nestojí. „Jak jsem po vyhlášení vítěze klesl, tak za mnou chtěla přijít a něco vysvětlovat. Chtěla mi něco říct, obhájit se, ale poslal jsem ji pryč. Nemělo význam ji nechávat obhajovat se. Už jsem si s ní neměl o čem povídat, když mě zradila. Pokusila se za mnou přijít, v ten moment jsem ji zarazil a poslal pryč. Byl jsem ale zvědavý na její motivaci,“ popsal Konečný, kterého jsme se zeptali, zda netuší, v jaký moment mohl přijít o sympatie Johany Fabišíkové, která při něm dlouhé týdny stála, a dokonce se do finále dostal právě díky její pomoci. Co odpověděl, jak to má nyní se ženami a proč mu nevyšel vztah s expartnerkou? Na to se podívejte ve videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy