Řeč je o MikeJePanovi (21) a Renatu Salernovi na jedné straně a Petru Marešovi (25) na straně druhé. O něm Mike prohlásil, že se živí gay prostitucí, což nepřímo naznačil i Renato. A Petr mu za to nyní také vystavil účet!

„Opět neguji fakt, že bych měl údajně všude nasekat dluhy a že se živím údajnou gay prostitucí. Rád bych věděl, na čem tato tvrzení pan Oganesjan či pan Jan Vlasák (Renato Salerno – pozn. red.) zakládají,“ napsal nám Petr, který už dříve zkušenosti se šlapáním za peníze odmítl.

A pak si také do soutěžícího z pořadu České televize rýpl.

„Pan kolega Vlasák je jen a pouze zhrzený, závistivý gay, kterého jsem odmítl již na samém začátku natáčení Zlaté mládeže, a nyní si tudíž přijde ublížený. Je pravda, že od hodně přátel jsem se dozvěděl, že po osobním setkání s panem Vlasákem s ním již nechtěli mít nic víc společného. Ale nemám zapotřebí zde ani veřejně nikoho z aktérů pomlouvat. Sám mám fotky a videa aktérů v situacích, které by zveřejnit nechtěli. Vím o nich spoustu soukromých informací, které veřejnost neví. Přeci jenom jsme spolu strávili skoro půl roku při natáčení a často i 24 hodin denně z natáčecího týdne. Také bych si mohl otevřít pusu na špacír, ale já na rozdíl od pana Vlasáka a pana Pana nebudu porušovat zákon,“ napsal nám Petr Mareš.

Když jsme se Renata zeptali, jestli je pravda, že měl metrouše z podivné soutěže svádět a lákat do postele, hodně dlouho se smál.

„Má o sobě opravdu vysoké sebevědomí,“ odmítl tvrzení Mareše. Už dříve o něm prohlásil, že má mít zvláštní úchylku v neustálém producírování se ve spodním prádle a že by si o něj ani rezavé kolo neopřel.

Tohle je tedy opravdu pěkně rozhádaná partička!