Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

ZHRZENÝ GAY, který mě chtěl dostat do postele! Takhle to kolegovi ze Zlaté mládeže natřel Petr!

Celá parta.
+ Dalších 31 fotografií
Vztahy některých účastníků reality show Zlatá mládež 2 jsou ne na bodu mrazu, ale daleko pod ním! Vůbec v lásce se evidentně nemají hned tři lidé. A říkají o sobě hodně drsné věci!

Řeč je o MikeJePanovi (21) a Renatu Salernovi na jedné straně a Petru Marešovi (25) na straně druhé. O něm Mike prohlásil, že se živí gay prostitucí, což nepřímo naznačil i Renato. A Petr mu za to nyní také vystavil účet!

„Opět neguji fakt, že bych měl údajně všude nasekat dluhy a že se živím údajnou gay prostitucí. Rád bych věděl, na čem tato tvrzení pan Oganesjan či pan Jan Vlasák (Renato Salerno – pozn. red.) zakládají,“ napsal nám Petr, který už dříve zkušenosti se šlapáním za peníze odmítl.

A pak si také do soutěžícího z pořadu České televize rýpl.

„Pan kolega Vlasák je jen a pouze zhrzený, závistivý gay, kterého jsem odmítl již na samém začátku natáčení Zlaté mládeže, a nyní si tudíž přijde ublížený. Je pravda, že od hodně přátel jsem se dozvěděl, že po osobním setkání s panem Vlasákem s ním již nechtěli mít nic víc společného. Ale nemám zapotřebí zde ani veřejně nikoho z aktérů pomlouvat. Sám mám fotky a videa aktérů v situacích, které by zveřejnit nechtěli. Vím o nich spoustu soukromých informací, které veřejnost neví. Přeci jenom jsme spolu strávili skoro půl roku při natáčení a často i 24 hodin denně z natáčecího týdne. Také bych si mohl otevřít pusu na špacír, ale já na rozdíl od pana Vlasáka a pana Pana nebudu porušovat zákon,“ napsal nám Petr Mareš.

Když jsme se Renata zeptali, jestli je pravda, že měl metrouše z podivné soutěže svádět a lákat do postele, hodně dlouho se smál.

„Má o sobě opravdu vysoké sebevědomí,“ odmítl tvrzení Mareše. Už dříve o něm prohlásil, že má mít zvláštní úchylku v neustálém producírování se ve spodním prádle a že by si o něj ani rezavé kolo neopřel.

Tohle je tedy opravdu pěkně rozhádaná partička!

Mohlo by vás zajímat

Další články