Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zhrzená Venis z Love Islandu o vztahu Adama a Biasiol: Dýka do zad kvůli pěti minutám

Venis Dao reaguje na údajnou nevěru svého ex Adama Sedra.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák, se souhlasem TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
Nevěra

Na českém internetu se v posledních dnech neřeší nic jiného než rozchod Veroniky Biasiol a Barbory Mlejnkové, za kterým dosud stálo mnoho otazníků. Spekuluje se však o možné nevěře ze strany Veroniky, která měla svou partnerku podvést s účastníkem Love Islandu Adamem Sedrem, což ostatně nepřímo potvrdila i jeho bývalá přítelkyně Venis Dao. "Mám dvě zásady. Nelži a nespi s mým přítelem," zareagovala na sociálních sítích Venis, která se s Veronikou nejspíše přátelila. 

Na sociálních sítích se v posledních dnech spekulovalo o rozchodu nejznámějšího českého lesbického páru Veroniky Biasiol a Barbory Mlejnkové - domněnky o jejich odloučení vznikly třeba na základě toho, že z Instagramu zmizely společné snímky. Vzhledem k tomu, že se na partnerky posléze nejspíše snesla lavina dotazů, jak to tedy je, přišlo na řadu vyjádření.

„Ano, rozešly jsme se. Naše osobnosti jsou zjevně neslučitelné a to mě vede k nutnosti jít dál vlastním směrem. Poslední tři roky byly jedny z nejintenzivnějších v mém životě, ale cítím, že jsme si předaly, co jsme měly. I přes neustálé snahy o zlepšení jsem po posledních událostech rezignovala a vztah nadobro ukončila,“ okomentovala situaci Veronica na svém Instagramu, přičemž z jejího vyjádření vyplývalo, že důvodem rozchodu byly časté neshody či ostré hádky. Jenže jak se zdá, za rozpadem známého párečku stálo mnohem více. Další nevěra?


Mělo dojít k další nevěře

Už i vrabčáci na střeše si totiž špitají o tom, že k rozchodu došlo z důvodu povětrnosti Biasiol. Veronica totiž měla svou partnerku podvést s účastníkem Love Islandu, s Adamem Sedrem, což ostatně nepřímo potvrdila i jeho bývalá přítelkyně Venis Dao, a to svou ostrou veřejnou reakcí na celou záležitost.

"Mám pouze dvě zásady. 1. Nelži. 2. Nespi s mým přítelem/ expřítelem za předpokladu, že jsi má kamarádka, známá. Nemyslím si, že jsem tak náročná, nebo ano?" spustila Venis na Instagramu. "Pokud jednu ze zásad porušíš, v mých očích nemáš zdravě nastavené ani základní hodnoty. Jak často sdílím, tak svůj okruh přátel a známých si velmi dobře hlídám a odteď budu dvakrát tolik. Děkuji vám za zprávy, děkuji za komentáře, děkuji za upozornění, teď už tomu rozumím," dodala Venis, která se dosud s Veronicou zjevně přátelila.

Rozhovor s Veronicou a Bárou, když bylo vše zalité sluncem


Déle než 5 minut to určitě netrvalo

"Jsem absolutně fascinována, jak se lidé, kteří při sobě stály v důležité životní chvíle, dokážou během minuty otočit zády. A to jen kvůli 5 minutám zábavy, déle to určitě netrvalo," uzavřela Venis, která si tak na závěr pořádně rýpla i do svého expartnera Adama. Nutno dodat, že Adam pro eXtra.cz jakýkoli vztah s Veronicou kategoricky popřel.

Je to téměř přesně rok, co lesbický pár řešil obdobnou situaci. V dubnu loňského roku vyplulo na povrch, že Veronica svou partnerku Báru podváděla dlouhých 10 měsíců s jinou ženou. „Lituju toho. Vůbec nevím, proč mi to za to stálo. Je to jako když 10 % vyměníte za 100 % svého partnera a vůbec si neuvědomíte, jak moc někomu ublížíte a o co vše můžete přijít jenom za cenu flirtu, povyražení a sexu. Věcí, které vám jinde chybí,“ sypala si tehdy Veronica na sociálních sítích popel na hlavu. Nevěra tehdy pro partnerky znamenala první velkou vztahovou krizi, kterou se rozhodly hodit za hlavu a vztahu následně daly další šanci.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy