Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zhrzená Týnuš Třešničková! V soutěži blogerů a youtuberů utřela nos a kazila večer

Týnuš zřejmě neměla nejlepší den.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
Youtuberka a blogerka Týnuš Třešničková zřejmě zažila na předávání cen Blogerka roku zklamání. Nejen že nebyla ani nominovaná v kategorii Video blogerka, ale výhra její kolegyně ji zřejmě nijak nepotěšila.

Týnuš Třešničková a její prezentace jsou všem známé a podle reakcí lidí ne moc oblíbené. Nedávno se také ukázala na předávání cen Blogerka roku a možná by udělala líp, kdyby tam vůbec nebyla.

Jelikož nebyla nominovaná v žádné kategorii, podle slov fanoušků svým kyselým výrazem kazila večer všem přítomným. Poté, co vyhlásili anketu Video blogerka roku, kterou vyhrála Anička Šulcová, se dokonce Týnuš ani nenamáhala tleskat.

Jestli je v tom závist, nebo jen čistý nezájem, nezjistíme, ale přítomní fanoušci z ní nadšeni nebyli. Po vyhlášení se dokonce ani neukázala na večírku, kde všechny ostatní blogerky a youtuberky byly. Bylo vidět, že si holky mají mezi sebou co říct a dobře se bavily.

Možná právě to odradilo umělou Týnuš Třešničkovou a rozhodla se večírek vynechat. Přece jen, kdo z nás by šel na večírek, kde ho nikdo nemá rád a seděl by sám v koutě celou noc?

Související články

Další články