Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zhrzená Kiki tvrdě kritizuje Maki: Dřív se nám nestalo, abychom vybouchly hned v kvalifikaci!

Trenér Simon Nausch nejdříve začal brousit Maki a pak celý pár rozbil.
Zdroj: oficiální zdroj
Beachvolejbalistka Kristýna Kolocová se stále nemůže vnitřně srovnat s tím, že ji Markéta Sluková hodila přes palubu. Značka Kiki a Maki se rozpadla a Kolocová se nyní odhodlala k prvnímu velkému rozhovoru.

Kristýna Kolocová konečně v sobě našla sílu promluvit o tom, jak s ní její hezčí a vyšší kámoška zametla - psali jsme ZDE

Na portálu eXtra.cz jsme tehdy jako první odhalili, že Sluková hodila kámošku přes palubu kvůli tomu, že Kiki je maličká a Sluková měla pocit, že ji prťavá spoluhráčka brzdí v kariéře

Nyní je Kolocová zpět, nabírá ztracené sebevědomí a ve velkém rozhovoru pro MF Dnes Slukovou rozhodně nešetří.

Kolocová přiznává, že když od Maki dostala kopačky, že jen seděla doma na gauči a tupě zírala do zdi. Nevěděla, co se stalo, a netušila, co bude. "Měla jsem v hlavě šílenou směs myšlenek," postěžovala si v rozhovoru s Ondřejem Novotným.

Dnes říká, že už je trochu nad věcí. Tvrdí, že zrádkyni Slukové nechce nic dokazovat, ale také si moc dobře všímá toho, že Maki se s novou parťačkou vůbec nedaří.

Markéta Sluková s Bárou Hermannovou totiž dvakrát po sobě vybouchly v kvalifikaci. "Přijde mi to minimálně jako zajímavý mezník. Nám se s Markétou nikdy nestalo, že bychom neprošly kvalifikací," cítí zadostiučinění Kolocová.

Zdá se, že Kiki a Maki spolu na kávu nepůjdou tak dalších 20 let.

Související články

Další články