Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zhrzená Katka ze Survivoru se pustila do Ornelly: Do duelu měl jít ten, kdo říká, že chce domů

Kateřina Balounová poslala hořká slova Ornelle Koktové: Do duelu měl jít ten, kdo chce domů
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem Tv Nova
+ Dalších 6 fotografií
prohra

Označení do duelu s topmodelkou Denisou Dvořákovou bylo pro barmanku Kateřinu Balounovou nepříjemným překvapením. V soutěži, kde byl zásadní rychlý postřeh, nakonec prohrála a musela navždy opustit reality show Survivor. Podle ní měla Yeni poslat domů influencerku Ornellu Koktovou, která prý chce ze soutěže odstoupit. 

Označení nečekala

Barmanka pocházející z Třeboně, Kateřina Balounová, se na opuštěném ostrově v Dominikánské republice příliš dlouho neohřála. V náročné soutěži Survivor přišla do kmene Titánů, kde si s ostatními členy nevytvořila příliš silná pouta. Ačkoliv byla ve výzvách silným článkem, nakonec se jí to stalo osudným.

Influencerka Yenifer Cao poslala potetovanou blondýnku do duelu společně s topmodelkou Denisou Dvořákovou, která ji nakonec porazila a tím jí navždy znemožnila stát se vítězkou nejdrsnější světové reality show. Pro Kateřinu byl duel velkým překvapením, na kmenové radě totiž její jméno nezaznělo ani jednou.


Cítí nespravedlnost

Yenifer měla na Kateřinu spadeno již delší dobu. "Padlo tady více jmen a vím, že některé lidi asi zklamu, že do duelu nepošlu člověka, kterého tam poslat chtěli, ale rozhodla jsem se tak strategicky a podle svého srdce," řekla influencerka s asijskými kořeny na kmenové radě těsně před tím, než řekla Kateřinino jméno.

Epickou hádku mezi kmenem Lovců a Titánů si můžete pustit zde:


Ačkoliv se svou prohru snažila Balounová brát sportovně, v jejích slovech byla cítit pachuť hořkosti. "Je ve mně velká nespravedlnost. Vím, že jsou tu lidi, kteří tady ani být nechtějí, takže to mě moc mrzí, že jsem to byla zrovna já, která jsem to měla vysněný, musím jít domů, ale stávají se i horší věci," řekla Katka svému teď již bývalému kmeni. Ačkoliv neřekla přesné jméno, měla na mysli influencerku Ornellu Koktovou, která se již několikrát nechala slyšet, že by ráda šla do duelu a jela domů.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy