Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zhrzená Karolína ze Survivoru: Plive síru na Pepu. Nechápu, proč mě nevzal na odměnu, říká

Spojil síly s Karolínou Krézlovou.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
Zrada

Pokud jste neviděli poslední dva díly Survivora na Voyo, tak nečtěte dál. Článek je spoilerovaný. Vztahy v Survivoru jsou po sloučení kmenů dost napjaté. Původní aliance se pomalu, ale jistě rozpadají, z čehož jsou někteří účastníci dost rozmrzelí. Tuto situaci právě zažívá například Karolína Krézlová, která byla šokovaná, když ji jeden z hráčů, kterému věřila nejvíc, vrazil kudlu do zad. 

V posledním souboji o individuální imunitu došlo k velkému podrazu. Nebo alespoň takto to cítí herečka Karolína Krézlová, která byla překvapená rozhodnutím Josefa Kůrky. Ten totiž v souboji vyhrál a mohl si užít ještě spolu s Tomášem Weimannem, Martinem Konečným a Martinem Kulhánkem vodní radosti ostrova. Na konci však dostal od moderátora Ondřeje Novotného výhodu, kdy si mohl ke společnému času vybrat ještě jednoho dalšího člena kmene.

Josef Kůrka byl před sloučením kmenů v kmeni Hrdinů, kde tvořil alianci právě s Karolínou Krézlovou. Když ale na kmenové radě získala individuální imunitu Andrea Bezděková, tak se bál, že ho pošle do duelu. To se však nestalo. Za to se Josef chtěl Andreje odvděčit, a tak ji vzal jako jedinou ženu mezi muže na odměnu. A to Karolína Krézlová potom, co si s Josefem prožili, nemohla vydýchat.

Zhrzená Karolína

„Upřímně nechápu jeho herní krok, proč mě na tu odměnu nevzal a proč tam vzal Andreu, která mě celou dobu píše. Musím říct, že jsem dneska po souboji hodně zadržovala slzy, protože jak to mám rozdělený, co je hra a co je přátelství, tak vlastně můj největší parťák od začátku, pro kterého jsem tady hodně udělala, zachránila jsem mu zadek, když ho chtěli dát do duelu, tak vzal na odměnu místo mě Andrejku,“ řekla Karolína před několika členy svého kmene.

„Já jsem si byla jistá, kdyby Pepa skončil ve finále, že budu hlasovat pro něj. Tak teď už si nejsem jistá, jestli tohle odhodlání v plný míře ještě mám,“ dodala Karolína, která se cítila velice podvedená. Přitom v předchozích dílech Karolína s Pepou dost polemizovali o Tomáši Weimannovi, z kterého se podle nich stal sólista. „Tomáš mluví strašně o upřímnosti, ale mě přijde, že se prolíná to, jaký je doma a jaký je tady hráč. A přijde mi, že začal hrát sám za sebe. Přešel prostě na sólo stranu,“ promluvila tehdy k Pepovi o Tomášovi. Zdá se, že soutěžící začínají chápat, že důvěra v Survivoru se nevyplácí.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy