Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zhroucení Shopaholicadel v přímém přenosu: Panickou ataku jsem chytila venku jako rýmu, pláče

Shopaholicadel byla hostem Jaromíra Soukupa.
Zdroj: Se souhlasem TV Barrandov
+ Další 3 fotografie
psychický kolaps

Kontroverzní youtuberka Shopaholicadel opět zažívá těžké chvíle. Poté, co se na scéně českého internetu objevil tajemný uživatel Endgameadel, pořádně to s ní otřáslo a během živého streamu na TikToku propukla v hysterický pláč. 

Migréna a panická ataka po sestře

Sledující influencerky Adély Pulcové alias Shopaholicadel, která patří k nejbizarnějším osobnostem českého internetu, se už mnohokrát přesvědčili, že je psychicky labilní. Od té doby, co je údajně šťastná se svou životní láskou Honzíkem, byl od jejích hysterických záchvatů poměrně klid, ale zřejmě to bylo jen ticho před bouří.

Na YouTube se objevil záznam jejího živého streamu, ve kterém se složila jako domeček z karet a v slzách se zhroutila v usedavém pláči. „Doufám, že nemám tu nemoc jako má moje sestra, to bych se asi pos*rala,“ začala plašit Adéla. „Moje sestra má tu nemoc, nevím jak se jmenuje... panika, nebo tak něco, a vůbec nemůže mezi lidi,“ řekla Pulcová a měla na mysli panickou ataku.

„Bojím se toho, jestli to nezačínám mít taky, protože stačí, že už mám po sestře i migrénu,“ začala fňukat s tím, že s panickou atakou je těžké vychovávat dítě, po kterém, jak všichni víme, Shopaholicadel už dlouho touží. „Já se bojím chodit sama mezi lidi. Mám hrůzu z lidí. Po tom napadení, jak mě ti kluci napadli, tak se mi objevila ta panická ataka. Ani nevím jak se to léčí, jestli stačí, když s tím půjdu k obvoďákovi,“ zamýšlela se tiktokerka, kterou každou chvíli souží jiná nemoc.

Hysterický záchvat

„Budeš mít pepřák a bude to lepší. Budeš mít něco na sebeobranu,“ chlácholil ji ve videu Honzík. Následně Adéla propadla sebelítosti. „Já za to nemůžu, že mi příroda nenadělila co se týče obličeje a prsou. Za to prostě nemůžu jako. Já to řeknu upřímně. Já mám prostě tu psychiku v hajzlu kvůli internetu. Kdyby mi někdo vzal psa, já to psychicky nedám, ten pes je pro mě prostě všechno,“ začala brečet.

„Já se přiznám a klidně ať se to dostane k Honzový mámě, já tu panickou ataku mám taky z toho, že když Honza má noční, tak já jsem sama doma a já to psychicky nedávám bejt sama zavřená v tom bytě. Já mám hysterickou náladu, když jsem sama doma,“ vysvětlovala followerům Shopaholicadel a zalykala se slzami.

Následoval nekončící hysterický pláč, že ji stresuje žít v paneláku a že nikdy nebude mít peníze na vlastní dům. „Kvůli internetu mám strach někomu věřit a s někým chodit ven,“ lamentovala. „Já nikoho jinýho než Honzu nemám a nedávám to, když není doma. Nezvládám to. Já nesnáším samotu,“ plakala a Honza ji musel utěšovat.

„Já jsem se svojí sestře smála, že nemůže mezi lidi, že se jich bojí. A já jsem kvůli tomu napadení tu panickou ataku chytla taky,“ štkala Adéla, která si zřejmě myslí, že tuto psychickou nemoc může buď zdědit po vlastní sestře, nebo ji chytit venku jako rýmu. A my můžeme pouze čekat na to, jakou další nemoc tato speciální youtuberka chytí příště.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy