Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Zhebni! Takhle vyhrožují voliči Hillary Clinton Čechovi, který natočil její kolaps!

+ Další 2 fotografie
Zdeněk Gazda, Čech, který natočil kolaps Hillary Clinton, to nemá nyní vůbec jednoduché. Od zveřejnění videa mu přišlo už 26 tisíc zpráv a některé jsou opravdu děsivé. "Najdi si bodyguarda a ochutnávače jídla", "Už to máš sečtené, brzy se ti stane nějaká podivná autonehoda," straší lidé Zdeňka, jehož úmyslem nebylo rozhodně někoho poškodit.

Ještě minulý týden neměl nikdo tušení, kdo je nějaký Zdeněk Gazda, původem z jihomoravské Lednice. To se ale změnilo v neděli 11. září. Čechovi, který žije dlouhodobě v Americe, se podařilo něco neuvěřitelného. Natočil video, kde kandidátka na prezidenta Hillary Clinton kolabuje přímo před svým vozem.

Zdeněk žije v Americe už 24 let a živí se jako řidič kamionu. Řekl, že je velkým příznivcem Clinton a v žádném případě nečekal, jaký poprask videem způsobí. „Stál jsem kousek od Trumpa, Clinton prošla kolem mě, ještě se usmála, ale pak to nezvládla,“ říká v rozhovoru pro DVTV.

Nahrávku umístil na sociální sítě a ta se okamžitě stala hitem internetu. Zdeněk se snaží vysvětlit, že videem rozhodně nechtěl nikomu ublížit, šlo mu jen o to, že kolem něj prošla tak vážená osoba jako Hillary a on si chtěl tento vzácný okamžik natočit.

Od doby, kdy bylo video zveřejněno, dostal Čech více než 26 tisíc zpráv. Na jednu stranu mu chodí zprávy od příznivců Donalda Trumpa, kde Čechovi vyjadřují velké díky, považují ho za hrdinu, vlastence a vyzývají všechny ostatní, aby mu vyjádřili velký dík.

Poté jsou tu ale zprávy, které lichotivé rozhodně nejsou. Mnoho lidí si myslí, že Hillary se mu bude chtít nějakým způsobem pomstít za video, které natočil. Kvůli němu totiž může přijít o velkou řadu hlasů. Někteří lidé radí Zdeňkovi, aby dával na sebe pozor, že si v žádném případě nedělají legraci. Ozývají si i ostřejší zprávy, kde muži lidé tvrdí, že už to má dávno sečtené a v nejbližší době se mu přihodí nějaká podivná autonehoda nebo sebevražda. „Najdi si bodyguarda a ochutnávače jídla,“ píši lidé v komentářích na webu reddit.com

Celá událost kolem Clinton byla zahalena různými spekulacemi, které vytvářeli jak novináři, tak voliči. Nakonec její štáb přišel s tvrzením, že Hillary má zápal plic.

Související články

Další články