Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Žhavý týden v Prostřeno! Udolá nesmělý Pavel roztouženou prodavačku Ivu?

Zdroj: TV Prima
+ Další 2 fotografie
Prostřeno
Prostřeno je v tomto týdnu plné lásky. Seznamovací speciál je už od pondělí dost zajímavý - aby také ne, když se u stolu sešli lidé, kteří mají nejen vášeň pro vaření, ale také touhu najít vysněného partnera. Po seznamovacím pondělí mezi soutěžícími už v úterý přeskakovaly jiskry. Dokonce se rozdávala srdíčka jako důkaz sympatií. Jak tohle láskyplné Prostřeno skončí a povede se někomu najít v soutěži lásku?

V pondělí se k plotně postavil nesmělý Pavel. Ten je pořád svobodný a na lásku zatím v životě štěstí neměl. Žije ve venkovském stavení se svou matkou a babičkou. Doufá, že na něho ta pravá někde čeká a založí si s ní rodinu.

Už v úterý se ale zdálo, že k jedné ženě Pavel láskou zahořel. Sympatická a temperamentní Iva udělala na ostatní a především na Pavla takový dojem, že od něho na konci večera získala srdíčko s pozváním na večeři. Stydlivého Pavla to jistě stálo hodně nervů, než se k takovému činu odhodlal, možná ani nedojedl tiramisu, které Iva připravila. Nakonec to však dopadlo dobře. Iva, která sama touží po lásce a sexu, jak sama přiznala, Pavlovi slíbila že nabídku zváží a dá mu vědět, jak se rozhodla, až později.

Ve středu, kdy bude vařit Jirka, se diváci mohou těšit také na spoustu peprných situací a další projevy sympatií...

Související články

Další články