Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Žhavý snímek z postelových hrátek? Berenika Kohoutová ukázala, jak jí přítel sahá na ňadro

Berenika ráda na Instagramu provokuje…
+ Dalších 20 fotografií
Tak tímhle se ještě nepochlubila... Jak vypadají lechtivé momenty krásné Bereniky Kohoutové, když ji osahává přítel? S tím se rozhodla pochlubit na svém Instagramu. A jestli něco nepostrádá cudnost, tak rozhodně snímek, jak jí partner Lukáš Nechvátal sahá na ňadro.

Mladá umělkyně všechny překvapila, spíše zaskočila, když na svůj profil umístila hříšný snímek, jak jí partnerova ruka drží pravé ňadro. S nadsázkou by se momentka dala popsat slovy: Mačká ho a nepustí!

Berenika ke své lascivní fotografii uvedla, že její partner je rozhodně romantik. Pochopitelně jde o vtip… „Vono ten kluk má takovou romantickou duši,“ sdělila myšlenku ke snímku zpěvačka, kterou si lidé zapsali do paměti zejména ze show Tvoje tvář má známý hlas.

Málokdo věřil tomu, že Berenika najde novou osudovou lásku. Loni se jí totiž rozpadlo manželství s Pavlem Čechákem a zdálo se, že si jen tak nového muže k tělu nepustí. Teď se ale ukazuje, že opak je pravdou…

Mohlo by vás zajímat

Další články