Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Žhavý rozjezd v Tvoje tvář má známý hlas: Eva Burešová si omotala Jordana kolem krku jako hada

Žhavý rozjezd v Tvoje tvář má známý hlas: Eva Burešová si omotala Jordana kolem krku jako hada
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 11 fotografií
tvář
Sobotní večer opět patří show Tvoje tvář má známý hlas. Zábavný formát plný velkých proměn, skvělých hudebních čísel a oblíbených českých hvězd v rolích světových i tuzemských ikon populární hudby. Tentokrát jako host poroty zasedla hvězda show MasterChef Česko Přemek Forejt (33). Hned v úvodu celé soutěže to pořádně rozjela hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová (27) se zpěvákem Jordanem Hajem (31).

Své vystoupení divákům opět předvede celá osmička účinkujících, tedy Erika Stárková, Albert Černý, Bára Basiková, Martin Schreiner, Jitka Čvančarová (42), Jordan Haj, Andrea Kalousová a Bořek Slezáček

Tentokrát jako host poroty zasedla hvězda show MasterChef Česko Přemek Forejt Ten bude bedlivě pozorovat výkony všech účinkujících a na závěr má připraveno velké překvapení.

Sám totiž vystoupí na podiu, a to jako miláček milionů fanoušků Justin Timberlake "Bavilo mě to moc, a mrzí mě , že to už skončilo. Příprava byla náročná, ale opravdu je tu skvělý tým, který mi dovolil přijet i v deset večer, abych mohl trénovat. Celý týden jsem neposlouchal nic jiného, než Justina a pořád jsem sledoval jeho pohyby. Nejradši bych si tento kostým nechal a byl v něm ještě alespoň jeden den," nechal se slyšet Přemek Forejt.

Pekelně žhavý začátek

Dnešní Tvář začala pěkně zostra. Hned v úvodu mohli diváci vidět Jordana Haje a Evu Burešovou jako Robbieho Williamse a Kylie Minogue

"Super rozjezd," chválili lidé vystoupení dvojice na sociálních sítích. "Super, famózní, vynikající," chválí Evu a Jordana další. Hvězda seriálu Slunečná to na pódiu s pohledným zpěvákem pořádně rozjela a omotala si ho kolem krku. A jak hodnotíte vystoupení vy?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy