Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Žhavý pohled na manžele Bieberovy: Hailey s Justinem se svlékli, to musíte vidět!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Žhavá galerie
Po okázalé veselce, kde dali na odiv své bohatství a lásku, se předvedli manželé Bieberovi i pod dost žhavým světlem. Justin (25) a Hailey (22) nafotili peprné snímky pouze ve spodním prádle, z nichž fanouškům padá brada. Pojďte se na to podívat!

Justin Bieber (25) je poslední dobou spíš puritán než divočák. Nedávno přiznal drogovou minulost a seká latinu. Jeho žena Hailey Baldwin (22) je s jeho chováním očividně spokojená. Tentokrát si spolu ale zazlobili!

Manželé Bieberovi se stali tvářemi nové kampaně spodního prádla značky Calvin Klein. Fotografie svlečené dvojice rozhodně stojí za vidění. Hailey je neskutečná kočka a snad nikdo už nepochybuje o tom, že si Justin vybral dobře. Selena Gomez takhle v kalhotkách totiž nevypadá...

Sexy páreček si řekl své ano už loni v září na newyorském úřadu, před týdnem ale uspořádali druhou a mnohem okázalejší veselku. Do kaple Somerset v Severní Karolíně sezvali hvězdné hosty. Smetánka pak popíjela šampaňské s diamanty. Bieberovi na svatbě vážně nešetřili.

Na jejich žhavé fotky ve spodním prádle mrkněte v galerii!

Související články

Další články