Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Žhavý Nový rok: Lady Gaga už není sama, o silvestrovské půlnoci líbala neznámého fešáka

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 13 fotografií
vztah
Zatímco její kariéra se stále slibně rozvíjí, s muži to jednoduché nikdy neměla. Lady Gaga (33) za svůj život vrátila prsten hned dvěma mužům, se kterými jí to jen krátce po sobě nevyšlo. Dlouho se spekulovalo o jejím vztahu s hercem Bradleym Cooperem (44), s nímž hrála ve filmu Zrodila se hvězda. Ukázalo se ale, že jsou skutečně jen přáteli. Na silvestrovském večírku se totiž zpěvačka lísala k neznámému krasavci, který od ní dostal i novoroční polibek.

Jak na Nový rok, tak po celý rok. Možná to si říkala Lady Gaga během silvestrovského večírku, který strávila s veřejnosti neznámým fešákem. Ten se podle instagramového účtu Gagabible, zaměřeného na zpěvaččin život, jmenuje Michael.

Ve společnosti sympatického vousáče strávila Gaga celý večer a jakmile ručičky na hodinách ukázaly na půlnoc, dala mu sladký novoroční polibek. Později byla přistižena, jak s ním ruku v ruce večírek opouští a podle amerických médií oba jeli do zpěvaččina domu.

Lady Gaga randila celých 5 let s hercem a modelem Taylorem Kinneym, kterému kývla i na nabídku k sňatku. Pár se v roce 2016 z neznámých důvodů rozhodl k rozchodu a ihned rok poté se zpěvačka dala dohromady s hledačem talentů Christianem Carinem. I ten jí navlékl prstýnek, o pár měsíců později mu ho ale stejně jako předchozímu partnerovi vrátila.

Gaga jakožto jedna z největších světových celebrit v udržení svého soukromí nedoufá a svými vztahy se vždy poměrně brzy pochlubila. Je proto možné, že i zatím neznámého muže brzy veřejnosti oficiálně představí jako nového přítele.

Související články

Další články