Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Žhavý Love Island s Nikol Moravcovou: S manželem jsem hledala lásku alternativně

Love Island
Zdroj: profimedia / se svolením TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
show

Nová a žhavá reality show Love Island se brzy objeví na televizních obrazovkách. Mladí lidé z Česka a Slovenska budou pod dohledem televizních kamer zavřeni ve vile na Kanárských ostrovech a diváci budou sledovat, jak se lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády, se všemi emocemi, které s sebou láska přináší, a na konci je bude čekat pěkná výhra. Show bude moderovat Nikol Moravcová (34).

Od září se spojí Česko a Slovensko a přinesou divákům zbrusu novou reality show Love Island, která zaznamenala po celém světě fenomenální úspěch. Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. A když se k tomu na konci přidá i pěkná výhra, je jasné, že bude o zábavu postaráno.

Diváci v "přímém přenosu" sledují, jak se lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády, se všemi emocemi, které s sebou láska přináší. V každé epizodě jsou jejich vzájemné vztahy testovány, protože tomu, kdo není spárovaný nebo je spárovaný jen účelově, hrozí, že bude muset luxusní vilu opustit. Love Island je žhavá reality show plná zábavy, slunce, romantiky a hledání lásky v ráji!

Nikol Moravcová: Sama jsem s manželem hledala štěstí alternativní cestou

Moderátorkou Love Islandu bude česká blogerka Nikol Moravcová. "Moc se těším na koncept tohoto pořadu, protože takový na obrazovkách ještě nebyl, a jsem sama zvědavá na to, co přijde."

Nikol věří, že v této show je možné najít životního partnera. "Já sama jsem s manželem hledala štěstí alternativní cestou a myslím, že tato cesta, jak najít lásku, je lepší než pasivně sedět doma. Rozhodně moc fandím našim účinkujícím. Je to samozřejmě o odvaze, o tom sebrat síly, protože ve vile na Kanárských ostrovech se odhalí hodně z osobnosti toho daného člověka."

Miliony mladých lidí po celém světě tuhle show zkrátka milují. A za dobu vysílání už několik lidí ve vile skutečně našlo svou spřízněnou duši, se kterou zůstali dlouho po skončení pořadu, někteří se dokonce vzali a mají děti.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Další články

Nejnovější kauzy