Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Žhavý Like House: Datlovy ženy Nikol a Bára jsou si podobné jako vejce vejci

Like House plný krásek: Souboj Nikol a Báry
Zdroj: Se souhlasem Barbary Stříteské a Nikol Martínkové
+ Dalších 13 fotografií
souboj těl

Datlova ex Nikol je nápadně podobná influencerově údajné nové lásce Báře z Like Housu. Obě kočky s perfektními postavičkami můžete porovnat v galerii. Není divu, že mladého youtubera uhranuly.

Bude to pro nás zkouška. Byla

"Děkuji Markovi za krásné měsíce plné štěstí, lásky a emocí. Teprve teď to bude zkouška a jízda pro nás oba," psala Nikol Martínková ještě před týdnem. To ovšem netušila, že bude muset čelit jednomu z největších vztahových strašáků. Nevěře. Té se měl její přítel Datel dopustit s Bárou během natáčení primácké reality show Like House.

Když tvoje holka vypadá jako tvá ex

Bára měla s influncerem strávit hned první natáčecí noc. Oba ve značně podnapilém stavu. Mladá TikTokerka ale tvrdí, že se společně dívali na pohádky. Samotný Datel nakonec situaci neunesl a oznámil, že si dává s Nikol pauzu. "Až skončí Like House, chceme se setkat, všechno to probrat a uvidíme, co bude dál," řekl v jednom ze svých videí.

A Datlova bývalka? Nebo vlastně...ještě pořád aktuální přítelkyně? Ta si mezitím opilá vylévala srdíčko při živém vysílání. Fanoušky ale zarazila ještě jedna věc. Bára i Niky jsou si podobné jako vejce vejci. Neskutečnou podobu obou krasavic, kterým se podařilo Datla okouzlit, můžete porovnat v naší galerii.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy