Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Žhavý Liam Riley: Krasavec s dokonalou postavou okouzluje všechny chlapy v okolí

Žhavý Liam Riley: Krasavec s dokonalou postavou okouzluje všechny chlapy v okolí
Zdroj: Archiv Liam Riley
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Extra bizár

Liam Riley je instagramovou hvězdou, muži mu píší a jsou z něj úplně paf. Krasavec vystupuje i jako drag queen a nebojí se ani erotických projektů, třeba parodie One Erection. Mrkněte do žhavé galerie!

Rodiče ho měli v šestnácti

Rodiče ho měli, když jim bylo šestnáct. Tenkrát ještě neměli ani na společné bydlení a museli se dokázat postarat o miminko. Zázemí se ale malému Liamovi dostalo krásného. "Cítil jsem svobodu, mohl jsem být, kým nebo čím jsem být chtěl," vzpomíná dnes už dospělý Liam Riley. Ten se odmalička věnoval tanci, říct rodině, že je gay, se ale bál. "Slyšel jsem komentovat tátu gaye v televizi a hodně mě to zarazilo," přiznal.


Liam Riley je sexuální mašina

Liam měl sen. Jít na nejlepší taneční školu ve městě. Když sebral odvahu a požádal tátu, aby mu ji zaplatil, otcova reakce mu vyrazila dech. Táta nejen souhlasil, syna navíc mohutně podporoval. Najednou mu bylo jedno, jestli taneční školu navštěvují gayové. Věděl, že synovi tančit jde a je v tom víc než dobrý.

Z Liama Rileyho se teď stala hvězda Instagramu. Sleduje jej přes 144 tisíc fanoušků. Liam ale vystupuje i jako drag queen Bambi Wadley. Také vystupoval v nepřístupné parodii na One Direction, tu pojmenovali One Erection. Práce na ní šla opravdu ztuha.

Na nejšťavnatější fotky se koukněte do galerie!

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy