Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Žhavý kandidát na ministra zdravotnictví Válek: Nemá charisma. Hrůza a děs, píší lidé

Vlastimil Válek
Zdroj: Profimedia
reakce

Vlastimil Válek z TOP 09 je žhavým kandidátem na post ministra zdravotnictví. Ačkoliv jména v nové vládě Petra Fialy ještě nejsou definitivně potvrzena, Válek se už dlouhodobě profiluje na tento post. Co si o něm myslí naši čtenáři?

Jména ministrů nové vlády v čele s premiérem Petrem Fialou se už pomalu začínají rýsovat. Jako o jednom z prvních se začalo mluvit o možném ministru zdravotnictví Vlastimilu Válkovi z TOP 09. Čtenáři eXtra.cz neskrývají své názory, které vyjádřili na našem Facebooku. Jak možného nástupce Adama Vojtěcha hodnotí?

"Katastrofa. Nemám slov. Tenhle člověk, ministr zdravotnictvi, to se tedy budeme 'mít'," neskrývá znechucení čtenářka Daniela. "Hrůza a děs. To bude ministr zdravotnictví. Doufám, že brzy skončí...," přidává se Květa. "Super, on se cítí být jako odborník na vše! To máme chytráky," přidává se uživatelka Sandra.

"Kouká jako býk"

"Mluví pořád dokola, ale nic neřekne," myslí si Zdeňka. "Nemá vůbec žádné charisma a kouká jak býk," dodává svůj pohled Jitka. Pozitivní komentář nezazněl ani jeden. Čtenáři také vyjadřovali obavy z možných plateb za zdravotní úkony.

Zda se Válek stane ministrem zdravotnictví, pořád není jisté. Ať už to však bude kdokoliv, nebude mít po nástupu na růžích ustláno. Počty nakažených koronavirem stále rostou a s tím i počty hospitalizovaných. V očkování navíc stále zaostáváme za západními zeměmi.

Související články

Další články