Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Žhavý kandidát Hvězdné pěchoty: Tento student byl tak otřesný, že z něj porota SuperStar málem ohluchla!

+ Dalších 18 fotografií
Mladý student Matěj Beránek z Jihlavy si podle svých slov přišel casting na SuperStar hlavně užít. Kdo si to moc neužíval, však byla porota slavné pěvecké soutěže. S tím, co Beránek před jejími zraky předvedl, má Hvězdnou pěchotu téměř jistou!

Už dnes večer startuje nová řada SuperStar, která tradičně začne prvními castingy. Na ty dorazily stovky soutěžících, jež chtějí zapůsobit na porotu, dostat se do finále, splnit si sen a získat pohádkovou výhru v hodnotě 2 000 000 Kč. Čeká je ale tvrdé posuzování ze strany Pavola Habery, Bena Cristovao (30), Matěje Rupperta (39) a Kataríny Knechtové.

S opačným cílem však zřejmě na casting dorazil student ČVUT Matěj Beránek z Jihlavy. Jeho vystoupení naznačuje, že se spíš chce probojovat do samého čela Hvězdné pěchoty, která se vždy skládá z těch nejhorších zpěváků.

Podle svých slov si to přišel jenom užít. Asi si neuvědomil, že si takto možná způsobí trapas, který se s ním potáhne po zbytek života. Anička Dajdou by mohla vyprávět. Knechtová se jej raději rovnou zeptala, co bere. A Habera podle výrazu ve tváři musel trpět snad nejvíc.

Související články

Další články