Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Žhavý hit podzimu: Jak získat nové auto do tří dnů!

Driveto je největší česká platforma, která vám zprostředkuje ty nejvýhodnější nabídky aut na operativní leasing. Nově přichází s revoluční službou - Driveto Klub. A v čem je Driveto Klub lepší, než klasický operativní leasing?

Nové auto je dostupnější, než kdy dřív!

,,V dnešní době si lidé běžně pořizují auta buď na úvěr nebo operativní leasing. Obě tyto varianty mají svá úskalí. U operativního leasingu si na něj totiž počkáte 2 týdny až několik měsíců a v případě klasického úvěru navíc zaplatíte vysokou akontaci. Nemluvě o tom, že jste otrávení z více než dost papírování,” říká zakladatel Driveto František Peterka. ,,Chceme lidem nabízet službu 21. století – rychlou, transparentní a proklientskou. Pořízení auta by tak nemělo být náročnější, než si dojít na nákup jídla,” dodává.

Jezdíte do 3 dnů!

Všechna auta má Driveto Klub skladem. Pokud v pondělí pošlete poptávku, tak do čtvrtka jezdíte v novém. Stává se, že autem odjedete už další den. Takhle rychlé to je!

Minimum papírování

Občanský průkaz a řidičák. Víc není k podpisu smlouvy potřeba. Papíry jsou často vyřízené ten samý den od podání nezávazné poptávky.

Žádné závazky

Auto můžete kdykoliv vyměnit, nebo vrátit. Potřebujete větší auto? Není problém! Nemusíte se trápit prodejem vozu nebo doplácením smluvní částky, jak je to u operativního leasingu.

Bez starostí

Nevznikají vám žádné další náklady spojené s údržbou. V ceně nájemného a startovacího poplatku je zahrnuto vše – servis, pojištění, zimní pneumatiky a jejich uskladnění.

Podívejte se, jak Driveto Klub funguje:

A co vy? Kolik času a peněz stojí provoz auta vás?

Související články

Další články