Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Žhavý Channing Tatum vyfotil svou nahou ženu po milování: Je tohle nejkrásnější pár Hollywoodu?

Zdroj: Profimedia, Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Král je mrtev, ať žije král? Dlouho si držela pozici nejkrásnějšího hollywoodského páru dvojka Brangelina. Jenomže v září požádala herečka o rozvod a pohádky je konec. Nastoupí na jejich místo další krasavci?

Channing Tatum může mít talentu, kolik chce, ale divačky si jej už navždy spojí s rolí sexy striptéra z filmu Magic Mike, kde dokázal pořádně rozvrtět svoje boky a ukázal perfektní postavu. Ostatně jako striptér tančil v době, kdy ho herectví neuživilo.

I když má na každém prstu minimálně sto fanynek, není to žádný bouřlivák. Už deset let žije s manželkou Jennou Dewan a mají spolu tříletou dceru. Všude říká, že je to žena jeho života a mají opravdu krásný vztah. A to nejen po citové stránce.

Žena krásného herce se netají tím, že mají skvělý sex. Je také tanečnicí, takže když na to vlítnou, je to pravá vášeň. „Vždycky jsem měla ráda sex. Máme spolu skvělý a zdravý sexuální život. Když jste tanečník, jste mnohem více napojeni na své tělo a fyzickou stránku. Channing to má stejně.“

A právě před přípravou na Zlaté glóby ji Channing vyfotil. „Šlofík je nejlepší,“ dodal k popisku. Usnula Jenna právě po divokých hrátkách se svým manželem?

Související články

Další články