Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Žhavější to být nemohlo. Ashley Benson si střihla odvážnou scénu. Místo kalhotek měla jenom nit a rudý podvazek

Ashley Benson v lechtivé scéně.
Zdroj: eXtra.cz/koláž, Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Nahota

Americká herečka Ashley Benson (33), která se proslavila nejen svou rolí v seriálu Prolhané lhářky, ale také svým vztahem s modelkou Carou Delevingne (31), natočila pořádně odvážné scény. V seriálu Wilderness hraje jednu z hlavních postav a hned v prvním díle se celá svlékne, jak napsal web Mr Skin.

Ashley Benson nemá s nahotou problém. Už v minulosti ukázala svou postavu ve filmech Alone at Night, Spring Breakers či Private Property, jak informoval web Mr Skin.

Nyní se svlékla znovu. Hned v prvním díle nového seriálu od Amazonu s názvem Wilderness ukáže svou postavu jen v červených tangách ve velmi lechtivé scéně. V seriálu hraje dívku jménem Cara Parker, která je posedlá ženatým mužem jménem Will.

Probírané vztahy

Bisexuální herečka Benson se proslavila svým vztahem s modelkou Carou Delevingne. Pár spolu randil od roku 2018 do roku 2020, pak se jejich cesty rozešly. Za vším měly podle zahraničních médií v čele s People stát problémy během karantény, která nastala v důsledku koronaviru.

Momentálně tvoří Ashley Benson, která se proslavila rolí Hanny v seriálu Prolhané krásky, pár s Brandonem Davisem. Letos v červenci se dokonce zasnoubili. A nutno dodat, že si Ashley našla opravdu dokonalou partii. Brandon je totiž vnukem zesnulého ropného magnáta Marvina H. Davise. Ten v minulosti tvořil pár třeba s herečkou Mischou Barton a přátelil se s modelkou Paris Hilton.

Související články

Další články