Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Žhavé vzplanutí v Like House? Adam Kajumi řekl, odkud zná Angie a kolik měl holek

Like House: Adam Kajumi řekl, odkud se zná s Angie a kolik měl holek v posteli
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
like house

Na Primě pokračuje dalším dílem reality show LIKE HOUSE, ve které parta influencerů tráví tři měsíce v jedné vile. Diváci sledují jejich každodenní život, vztahy, radosti, strasti – i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru půl milionu korun.

V další epizodě LIKE HOUSE vyrazili influenceři oslavit narozeniny influencerky Angie na luxusní hausbót!

Oslavenkyně si pak mohla vybrat jednoho ze soutěžících, se kterým chtěla na lodi strávit noc. A vybrala si Tik Tokera Adama Kajumiho!

Když zůstali sami, Adam prozradil, že si s Angie před LIKE HOUSEM psali na seznamovací aplikaci.

"Angie, pamatuješ si, že jsme měli asi před sedmi měsíci match na Tinderu? Koukal jsem na chat, psalas mi i svoje skutečný jméno. Bylo mi trapný to říkat před ostatními," svěřil se Adam.

"To vůbec nevím, psala jsem si tam s hodně týpkama. Hlavně to, prosím, nikomu neříkej, ať se to nerozebírá," reagovala překvapená Angie a s úsměvem dodala: "Osud nás spojil už podruhé."

Adam také práskl, kolik měl zatím holek. "Nepočítám to, nedělám si čárky. Všichni si myslí, že to je sto, ale řekl bych, že třeba dvacet pět. Vybírám si holky, který jsou sympatický."

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy