Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Žhavé Velikonoce Gábiny Soukalové: V bikinách dováděla s přítelem a tanečnicí

Gabriela Soukalová: V bikinách provokovala na pláži
Zdroj: Renata Bušková eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
kráska

Gabriela Soukalová se po odchodu z Primy konečně dostala k zaslouženému odpočinku. K Velikonocům si nadělila dovolenou na Maledivách, kde si užívá s partnerem a malou dcerkou moře a sluníčka. Na Instagramu sdílela rozjásanou fotku v plavkách.

Začátek roku byl pro Gabrielu Soukalovou ve znamení velkých změn hlavně po pracovní stránce. Rozloučila se s moderováním primáckého pořadu Showtime. Podle informací eXtra.cz podala výpověď, když se dozvěděla, že vedení nabídlo pozici moderátorky Gabriele Laškové. Soukalová si myslela, že ji chce Prima nahradit. Tak to ale nebylo, s bývalou biatlonistkou se nadále počítalo. Výpověď se tak zdála být unáhlená, ale Gabriela později napsala, že jí role v pořadu již stejně neseděla.

Soukalová dovádí na Maledivách

A zdá se, že je Gábina se svým rozhodnutím nadmíru spokojená. Na Instagramu se pochlubila snímky z dovolené na Maledivách, kde si užívá plnými doušky. „Po cca dvou letech těhotenství, mateřství, pracovního nasazení a rychlého evropského života konečně přišla zasloužená dovolená,“ napsala k nim.

Na pláži vesele dovádí s dcerkou Izabelkou, kterou má s partnerem Milošem Kadeřábkem. Navíc na ostrově čirou náhodou narazila na kamarádku ze StarDance, tanečnici Míšu Novákovou, a setkání si náramně pochvaluje. Poděkovala za něj vesmíru.


Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy