Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Žhavé Vánoce u české Barbie: Gabriel Jiráčková vyšpulila pozadí a promluvila o skromných svátcích

Zdroj: archiv Gabriel Jiráčkové
+ Dalších 8 fotografií
vánoce
První česká Barbie Gabriel Jiráčková před měsícem oslavila své 21. narozeniny, ke kterým si nadělila zbrusu nová ňadra, a rovnou desítky. Gabriel měla se svým partnerem ještě před vypuknutím pandemie koronaviru velké plány na stěhování do Ameriky, ale to je bohužel zatím kvůli současné situaci v nedohlednu. Půvabná Gabriel promluvila pro eXtra.cz o letošních skromných Vánocích a nezapomněla obšťastnit své fanoušky na sociálních sítích pěkně peprnou fotkou.

Gabriel Jiráčková (21) si letošní Vánoce s partnerem vysnila úplně jinak, ale současná situace ohledně pandemie koronaviru pořádně zamíchala jejich plány. Původně se již před několika měsíci měli společně stěhovat do Ameriky, kde Gabriel měla v plánu rozjet několik slibných projektů.

Koronavirus je ale uvěznil v Česku, a tak se sympatická Gabriel rozhodla, že si ke svým 21. narozeninám nadělí nové desítky. "Já měla 21. narozeniny a znamená to pro mě víc, než když mi bylo 18 nebo 20. 21 je americká plnoletost, 21. jsem se narodila já i moje maminka. Celkově je 21 moje šťastné číslo, a tudíž to chtělo i velký dárek," svěřila se Gabriel eXtra.cz.

"S přítelem Maxem jsme každý rok odpočítávali, kolik Vánoc ještě zbývá do roku 2020, kdy jsme měli naplánováno stěhovat se a chtěli jsme Vánoce oslavit v New Yorku, ale kvůli coroně v tom teď pokračujeme i nyní," říká s nadhledem a optimismem Gabriel, která se nakonec s partnerem rozhodla, že oslaví Vánoce v Česku.

"Nakonec budeme na Vánoce asi u nás doma v Luhačovicích nebo v Českém Krumlově, kde máme oblíbený zlatý apartmán, ale nevíme, zda bude Max moci už řídit kvůli zlomené ruce. Takže to nakonec vypadá na rodinné svátky," dodala.

Gabriel, která si také nechává říkat uměleckým jménem LolotaBella, moc dobře ví, jak zaujmout a zapůsobit na své fanoušky. Před pár dny zveřejnila dost žhavou fotku, které vévodí její prakticky obnažený zadeček a v pozadí se tyčí mohutný vánoční stromeček.

Související články

Další články