Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Žhavé téma jménem Nela Slováková: 11 provokativních fotek brněnské podnikatelky

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Nela Slováková (29) je v současné době terčem kritiky a nenávisti. Dřív ji však měli lidé docela v lásce a byla radost na ni pohledět. Mnoho mužů by si přálo ji mít doma a spousta žen jí záviděla její postavu. Dnes proti sobě poštvala polovinu republiky a svým chováním si ubírá na kráse. Připomeňte si v galerii, jaká to byla kočka, než si znepřátelí úplně všechny.

Brněnská podnikatelka Nela Slováková měla jednu z nejhezčích postav a sklízela za to slušné ohlasy na sociálních sítích. Nela se proslavila díky reality show Hotel Paradise, kterou vyhrála v roce 2012. Po otevření byznysu s plavkami se dostala do podvědomí mnoha lidem a Instagram jí vynáší dost na to, aby mohla rozhazovat penězi.

Jsi hyena, zuří lidé

V současné době, kdy řádí koronavirus v celém světě, se rozhodla podnikat ve výrobě a prodeji roušek. Milé gesto, chtěla pomoci, to by však nesměla vydělávat na něčem, co zoufale potřebuje každý. Napálené ceny dezinfekčního gelu a roušky, které si nechá zaplatit a kvalita nastřelené ceně neodpovídá, jsou teď jediné dvě věci, které Nela řeší. Lidé ji nazvali hyenou.

Podle mnohých fanoušků neodpovídá na dotazy, nereaguje na reklamace a storna a ani se nechová tak, jak by se měla chovat seriózní podnikatelka. Peníze ve většině případů kazí charakter a Nela Slováková toho začíná být důkazem. Otočila proti sobě nejen některé fanoušky, ale i přátele a bývalého partnera

Žhavé tělo, žhavé téma

Někteří píší, že by jí vláda měla zakázat vycházet a že by se měla stydět. Slováková je tak teď velmi probíraným a žhavým tématem. Dříve však byla žhavá hlavně na fotkách, a proto si můžete připomenout doby, kdy byla Nela ještě oblíbená a nikdo jí nenadával za to, jak se chová.

Související články

Další články