Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Žhavé tělíčko Martiny Pártlové z 3v1 je zase k mání: Po 10 měsících se rozešla s přítelem

Zdroj: instagram.com
+ Dalších 19 fotografií
rozchod
Půvabná zpěvačka Martina Pártlová (40) má evidentně smůlu na chlapy, a to i přesto, že má výbavičku, kterou by jí mohla závidět každá druhá ženská. Je krásná, vtipná a od rány, přesto stále nemůže natrefit na pana božského. Po deseti měsících ohlásila rozchod s přítelem.

Martina Pártlová je známá hlavně jako zpěvačka a bavička. V současné době zpívá s Kapelou Čechomor a působí v triu 3v1 Na první pohled by se mohlo zdát, že jí vlastně vůbec nic nechybí. Jediný problém, který má, je natrefit na toho pravého.

Po téměř deseti měsících oznámila rozchod se svým přítelem, se kterým to vypadalo, že by to konečně mohlo vydržet na věky. "Žádné drama se nekonalo. Měla jsem štěstí na inteligentního přítele. Když zkrátka s někým nechcete být, tak s ním nebudete. Všechno proběhlo úplně v pohodě," řekla eXtra.cz.

Tak snad Martina jednou konečně najde muže, který s ní zůstane do konce života. Všechny předpoklady k tomu má. A jak se říká, ten pravý klidně může přijít ve chvíli, kdy to bude nejméně čekat.

Související články

Další články