Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Žhavé snímky z vířivky: Sámer Issa dováděl v bublinkách s téměř obnaženou Pavlou (43)

Žhavé snímky z vířivky: Sámer Issa dováděl v bublinkách s téměř obnaženou Pavlou (43)
Zdroj: Sámer Issa
+ Dalších 27 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Finalista první řady SuperStar se rozhodl, že opět bude provokovat své fanoušky. Sámer Issa (34) se svou starší partnerkou Pavlou (43) nafotili sérii snímků ze soukromí, které se nedají nazvat jinak, než že jsou dráždivé či žhavé. Sámer nedávno pro eXtra.cz přiznal, že jeho Pavla je v posteli opravdová samička. A hříšnější ženu prý nikdy nepoznal...

Sámer o sobě mluví jako o rebelovi, kterého partnerka zklidnila. Naopak se nedávno zasnoubil a byly i chvíle, kdy otevřeně mluvil o miminku. Jenže když dojde na vášeň, Sámer zapomene s nadsázkou řečeno na slušné vychování a pořádně se rozjede. V tom mají s Pavlou prý mnohé společné.

"Pavla je opravdová žena, a pokud jde o milostné momenty, tak jsem nepoznal větší hříšnici. Myslím, že je ďábel v lidském těle. V posteli je prostě královna," vyzdvihl Sámer svou partnerku a dal najevo, že s Pavlou se v posteli prostě nenudí.

Vášeň a hřích

"Je v tomto ohledu stejně vášnivá jako já a pro partnerskou souhru jsou to důležité vlastnosti. Rozumíme si tedy nejen jako kamarádi, partneři, ale i milenci. To je přesně důvod, proč jsme se zasnoubili," upřesnil talentovaný zpěvák.

Jak umí být oba partneři vášniví, posuďte v galerii.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy