Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Žhavé scény v Padesátce: Herečky ve filmu řádí jako neřízené střely!

Zdroj: YouTube
+ Dalších 14 fotografií
video uvnitř
Jestli v nějakém českém snímku rozhodně není nouze o erotické scény, je to právě komedie Padesátka. Film z roku 2015 režírovaný Vojtou Kotkem je postrachem rodičů, kteří se bojí, aby jejich dítě v televizi náhodou nezahlédlo intimní styk.

Komedie Padesátka z prostředí hor pojednává o hlavním hrdinovi, který je závislý na svádění zralých žen, jimž v zimě vyhání mráz z duší. Kdo by čekal, že je komedie spíš snímkem pro dospělé, byl by na omylu, sám režisér Vojta Kotek se totiž nechal slyšet, že erotické scény mají působit spíš vtipně, než aby někoho vzrušovaly. I tak jich tam je přehršel.

Například herečka Alena Štréblová, kterou diváci znají ze seriálu Ošklivka Katka, si ve filmu střihla scénu, při které si užívá přímo s hlavou z okna a zakrývá si pusu, aby kolemjdoucí lidé na zvucích z ní vycházejících nepoznali, co se děje s její polovinou těla, která zrovna nekouká ven.

Kromě žhavých scén je ale nutné vyzdvihnout i scénáristu - tím není nikdo jiný než Petr Kolečko, který se podílí na oblíbeném nekorektním seriálu Most! Není se tedy čemu divit, že se komedie Padesátka mezi diváky rychle uchytila a pobavila každého, kdo má alespoň trochu smyslu pro humor.

Související články

Další články