Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

ŽHAVÉ RIO: Brazilské kočičky se pohádaly, důvodem byly sexuální hrátky na pokoji!

Takovéhle krásky by se hádat neměly.
+ dalších 1 fotografií
Jedna z Brazilek chtěla spát, ovšem druhá ne - ta si chtěla užívat sexu. Ingrid de Oliveira a Giovanna Pedroso tak v tu chvíli potřebovaly dva pokoje, ale neměly je. Pedroso nakonec naštvaně opustila místnost. Co bylo dál? Stálo je to dobré umístění ve finále skoků do vody.

Sex, sex a sex. Takhle to funguje v olympijské vesnici vlastně pořád. Jenže někdo chce i spát, a to byl případ Brazilky Giovanny Pedroso.

Její spolubydlící a také parťačka v synchronizovaných skocích do vody ale chtěla dát přednost jiné přípravě na finále. Měla choutky na sex se svým milým – jedním z kanoistů.

Pedroso se samozřejmě z pokoje nechtělo, ale nakonec tak učinila, a to pouhý den před finále skoků z desetimetro­vé věže.

„Čtyři roky se chystám na olympiádu a teď tohle. Jí bylo přednější být se svým klukem a mě vyhodila z pokoje,“ zuřila Pedroso. Holkám to pak ve finále moc nevyšlo, skončily poslední.

„Každý může udělat chybu,“ okomentovala incident náruživá Brazilka. Její chování ale nenašlo pochopení u brazilské výpravy a hovoří se o trestu. Ale tak jsme lidi a máme své potřeby…

Mohlo by vás zajímat

Další články