Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Žhavé krásky ve Varech: Týnuš Třešničková a Gabriel Jiráčková vynesly andělské šaty

+ Další 2 fotografie

Na 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech nezamířili jenom herci, herečky a lidé od filmu, ale také řada známých českých osobností. Mezi takové patří první česká Barbie Gabriel Jiráčková (21) nebo influencerka Týnuš Třešničková (25). 

"Původně jsme ani neplánovali, že letos do Varů pojedeme. Mysleli jsme si, že Vary stejně letos nebudou. Před týdnem jsme byli na Czech Fashion Weeku, kde nás pár lidí přemluvilo, že do Varů musíme. Tak jsme přijeli narychlo a byla to dost improvizace," prozradila první česká Barbie Gabriel Jiráčková eXtra.cz.

Gabriel, přezdívaná LolotaBella, vynesla na módní akci extravagantní šaty návrhářky Debbie Brown, ke kterým zvolila kozačky ve stylu Lady Gaga.

Jiráčková většinou svými outfity rozdělí sledující na svých sociálních sítích a ani tentokrát tomu nebylo jinak.

Jedni Gabriel chválí za nevšední styl a druzí tvrdí, že by si něco takového na sebe v životě nevzali. Šaty z dílny stejné módní návrhářky vynesla ve Varech také influencerka Týnuš Třešničková.

Ta se v extravaganci mírní, ale zvolila podobné andělské šaty jako Gabriel, ale vysoké kozačky vynechala. Oběma dámám to ale velmi slušelo.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy