Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Žhavé krásky prchají před koronavirem: Modelka Aneta Sulek okouzlila Maledivy perfektním tělem

Žhavé krásky prchají před koronavirem: Modelka Aneta Sulek okouzlila Maledivy perfektním tělem
Zdroj: Aneta Sulek archiv
+ Dalších 15 fotografií
galerie
Půvabná modelka a podnikatelka Aneta Sulek (28) prchla před koronavirem do teplých krajin, stejně jako spousta dalších známých českých krásek. Fanoušci na sociálních sítích se shodují na tom, že sympatická Aneta má naprosto perfektní postavu a jen málokdo by do ní řekl, že už je maminkou. Pravdou je, že modelka si velmi zakládá na zdravém životním stylu a v posilovně je jako doma.

Pandemie koronaviru ovlivnila miliony lidí po celém světě a zanedlouho už to bude rok od chvíle, kdy se spoustě lidí obrátil život vzhůru nohama. V poslední době s příchodem pořádně tuhé zimy čím dál tím více známých českých osobností prchá do teplých krajin za sluncem.

Letos se rájem Čechů staly pohádkové Maledivy, na které zavítaly krásky jako modelka Veronika Kopřivová, moderátorka Eva Perkausová nebo modelka Aneta Sulek, která své fanoušky na sociálních sítích od svého příjezdu na dovolenou zásobuje pěkně pikantními snímky.

Modelka si velmi zakládá na zdravém jídelníčku a na postavě tvrdě maká. Proto není divu, že těsně před třicítkou a po dítěti má tělo prakticky bez chyby. Do galerie se můžete podívat na žhavé fotky této blonďaté krásky.

Související články

Další články