Takhle by chtěl trávit dovolenou asi každý sportovec. Tři nahaté krásky vesele a hravě dovádějící ve vlnách, co víc si přát. Tomu říkáme dovolená snů! Ostatně jak jinak byste chtěli trávit dovolenou, když si dáváte pauzu od fotbalu, že? A kdo že jsou tyhle tři krásky, které si s sebou vzal?

Bre Tiesi, snoubenka slavného fotbalisty, je instagramová královna, která se hojně angažuje v charitě. Druhá kráska je Jordan Ozuna, bývalka Justina Biebera (23), která v současné době údajně randí s rapperem Tygu, který se čerstvě rozešel s Kylie Jenner. Ten svět je ale malý, co? A aby se kruh uzavřel, třetí dívkou do party je playmate Daisy Lea, která je také kamarádkou Johnnyho milé.

Tahle čtyřka si podle Daily Mailu užívá Mexiko plnými doušky ve vile za 7,5 milionu dolarů včetně vlastních dodavatelů alkoholu. Na mejdany totiž tohoto fotbalového zajdu dost užije. Dokonce kvůli nim přišel o práci, když se, jak se říká, někde trochu přestřelil a při sportovních testech mu byly prokázány drogy. Kariéra vrcholového sportovce holt není pro každého a pouze silnější kusy ji unesou. Ovšem, jak můžeme vidět, někdy má i své výhody.