Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Žhavé české herečky BURCUJÍ matky: Dítě není překážkou pro to být SVŮDNÁ

Žhavé české herečky BURCUJÍ matky: Dítě není překážkou pro to být SVŮDNÁ
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 38 fotografií
velká galerie
Být mámou na plný úvazek hned neznamená, že žena nemůže být smyslná a svůdná. A je moc dobře, že mladé české herečky daly světu jasně najevo, že i přesto, že nedávno porodily, nebojí se svléct se do plavek nebo spodního prádla a k tomu říct ještě pár pravdivých slov.

Aneta Krejčíková, Míša Tomešová, Marie Doležalová nebo Sandra Nováková patří mezi naše nejobsazovanější herečky současnosti. Všechny dámy jsou krásné, talentované a mají doma už nějaké to dítko. Všechny mámy moc dobře vědí, že starost o jedno nebo více dětí dá ženě pořádně zabrat.

Parta mladých hereček dala hlavy dohromady a řekly si, proč ostatním mámám neukázat, že i s dětmi mohou být zatraceně sexy ženské.

„Někdy to s námi mají ty naše děti těžké. Mámy umělkyně, mámy pařmenky, mámy provokatérky, mámy bohémky, mámy herečky, svobodomyslné mámy, mámy utržené ze řetězu, někdy dost nezodpovědné mámy, mámy, co tasí svoje ženské zbraně. Ale především jsme milující mámy, co pro ně obětují všechno na světě. Mají své mámy. Nějaké děti takové štěstí nemají,“ napsaly před časem na sociálních sítích.

Okamžitě se k nim přidaly kolegyně Sandra Nováková a Marie Doležalová. Podívejte se do galerie na herečky, které se nebojí jít s kůži na trh a ukázat svá těla klidně i těsně po porodu. Všechny vypadají senzačně, ale škodolibě musíme uznat, že Aneta Krejčíková je z nich nejvíce hot.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy